Focus Entertainment’ın son vitrini sayesinde, çıkış tarihi Bir Veba Masalı: Ağıt Açıklandı ve oyun 18 Ekim 2022’de piyasaya sürülecek.

Çıkış tarihinin açıklanmasına ek olarak, yeni bir genişletilmiş oyun fragmanı da yayınlandı. Bir oyun fragmanı olduğu için Xbox ve Bethesda Showcase fragmanında gördüğümüzden biraz daha fazlasını görmemiz gerekiyor. Yine de yeterli değildi, ama alay edilen şeyle yetinmem gerekecek. İlginçtir ki, Hugo oyun fragmanında gösterilenler de dahil olmak üzere birçok yeni yetenek kazanacak gibi görünüyor. Artık gizlenirken düşmanları görmek için fareleri kullanabilir. Kullanışlı bir yetenek gibi görünüyor ve diğer benzer oyunlarda gördük.

Gösterilmemesine veya bahsedilmemesine rağmen, PC oyuncuları, bir RTX 3000 serisi kartı sallıyorsanız, oyunun Nvidia’s ve DLSS’yi ve Ray Tracing’i de destekleyeceğini bilmekten mutlu olacaklardır. Asobo Studio, bunun dahil edilmesini sağlamak için Nvidia ile birlikte çalışıyor. AMD’nin teknolojilerinden herhangi birinin oyuna girip giremeyeceğine dair bir haber yok.

Aşağıdaki genişletilmiş oyuna göz atın.

A Plague Tale: Requiem, Amicia de Rune ve kardeşi Hugo’nun onu hastalıktan iyileştirme umuduyla kardeş eşleşmesine odaklanan A Plague Tale: Innocence’ın devamı niteliğindedir. Requiem, anavatanlarından ve uçsuz bucaksız açık dünyaya kaçmaya çalışırken kardeşlerin çok daha büyük olduğu hikayeye devam ediyor.

İlk oyunu oynamadıysanız, şimdi oynamanın tam zamanı. PS5 veya Xbox Series X|S’de oynamak istiyorsanız, 2021’de makinenin yeteneklerini tam olarak kullanan yeni nesil bir yama yayınlandı.

The A Plague Tale: Requiem’in PlayStation 5, Xbox Series X|S, Nintendo Switch (Cloud) ve PC için çıkış tarihi 18 Ekim 2022. Oyun, Xbox Game Pass aracılığıyla ilk gün piyasaya sürülecek.oyun-4