Realme TechLife Watch R100, Perşembe günü Hindistan’da piyasaya sürüldü. Akıllı saatte Bluetooth arama işlevi, 1.32 inç ekran ve alüminyum çerçeve bulunur. ‘Yüksek performanslı’ bir mikrofon ve hoparlör ile birlikte gelir. Realme, giyilebilir cihazın tek bir şarjla 7 güne kadar dayanabileceğini ve tüm gün kalp atış hızının yanı sıra kan oksijen izleme gibi sağlıkla ilgili özellikleri bir araya getirdiğini iddia ediyor. Şirkete göre, akıllı saat “neredeyse tüm uygulama bildirimlerini alabilir” ve toza ve suya dayanıklılık için IP68 derecesi ile birlikte gelir.

Realme TechLife Watch R100 fiyatı, bulunabilirliği

Hindistan’da Realme TechLife Watch R100 fiyatı Rs olarak belirlendi. 3.499. Realme, bunun özel bir lansman fiyatı olduğunu söylüyor. 28 Haziran, öğlen 12:00’den itibaren realme.com, Flipkart.com ve ana kanallarda Siyah ve Gri renk seçenekleriyle satışa sunulacak. Bu raporun yazıldığı sırada akıllı saat listelenmiş Rs için. Şirket web sitesinde 3.999.

Realme TechLife Watch R100 teknik özellikleri

Realme TechLife Watch R100, 360×360 piksel çözünürlüğe ve 450 nit maksimum parlaklığa sahip 1.32 inç yuvarlak bir ekrana sahip. 100’den fazla saat yüzü, alüminyum çerçeve ve silikon kayış desteği ile birlikte gelir.

realme TechLife İzle r100 intext Realme TechLife İzle R100

Realme TechLife Watch R100, 100’den fazla saat yüzünü destekler
Fotoğraf Kredisi: Realme

Realme TechLife Watch R100, 100’den fazla spor modunu destekler. Yerleşik bir hızlanma sensörü ve egzersiz modunun uzunluğu, tüketilen kaloriler ve egzersiz efektleri gibi egzersiz verilerini kaydettiği söylenen benzersiz bir algoritma ile birlikte gelir ve kullanıcıların kişiselleştirilmiş hedefler belirlemesine olanak tanıyan toparlanma süresi. Ayrıca bir Yapay Zeka Koşu Ortağı Moduna ve koşmanın yanı sıra yürüme hareketlerinin otomatik olarak tanınmasına da sahip olursunuz.

Realme TechLife Watch R100’deki sağlıkla ilgili özellikler arasında PPG optik kalp atış hızı sensörü aracılığıyla tüm gün kalp atış hızı izleme, kan oksijeni (SpO2) izleme, kalp atış hızı değişkenliğini (HRV) değerlendirerek stres izleme, uyku izleme, su içme hatırlatıcısı ve kadın sağlığı takibi. Saat kadranlarına, spor verilerine ve sağlık verilerine Realme Wear uygulaması aracılığıyla erişilebilir.

Realme TechLife Watch R100 ayrıca aramaları, SMS’leri ve üçüncü taraf uygulama metin bildirimlerini de destekler. Diğer özellikler arasında tuş takımı, olay hatırlatıcısı, telefon bulma, nefes eğitimi, alarm, kronometre, zamanlayıcı ve hava tahmini ile birlikte müzik ve kamera kontrolü bulunur. Akıllı saat, toza ve suya dayanıklılık için IP68 derecesine sahiptir.

Batarya söz konusu olduğunda, giyilebilir cihaz, 7 güne kadar çalışma süresi sağladığı iddia edilen 380 mAh bataryaya sahip. Realme, saatin sadece 2 saatte yüzde 100 şarj edilebileceğini söylüyor. Realme TechLife Watch R100, bağlantı için Bluetooth v5.2 kullanır.
genel-8