Büyük uzay keşif oyunu Hiçbir Adamın Gökyüzü 7 Ekim’de Nintendo Switch’te mevcut olacak, geliştirici Hello Games Perşembe günü açıklandı. Bu, Şubat ayında açıklanan yaz zaman çizelgesinden biraz daha geç, ancak sabırsızlıkla beklemek için somut bir tarih olması güzel. Fiziksel ve dijital sürümler lansman gününde yayınlanacak.

İçinde Hiçbir Adamın Gökyüzü, büyük ölçüde prosedürel olarak oluşturulmuş bir evreni keşfediyorsunuz ve oyun şimdiye kadar daha güçlü platformlarda mevcuttu: PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X / S ve PC. Oyunun Nintendo’nun nispeten daha az güçlü konsolunda tam olarak ne kadar iyi performans gösterdiğini bekleyip görmemiz gerekecek, ancak Hello Games’in oyunu geliştirmeye yönelik yıllarca süren taahhüdü (sadece geçen ay bir güncelleme), stüdyonun herhangi bir sorunu ortadan kaldırmak için çalışacağını gösteriyor. potansiyel sorunlar.

Hiçbir Adamın Gökyüzü Hello Games’ten Sean Murray yaptığı açıklamada, bu küçük taşınabilir cihazda hem tamamen doğal hem de tamamen imkansız hissettiriyor” dedi. “Bu, küçük ekibimiz için gerçek bir ay ışığı oldu. Hiçbir Adamın Gökyüzü prosedürel nesil etrafında inşa edilmiştir, bu da konsolun gördüğünüz her şeyi oluşturduğu anlamına gelir. Bu, oyunumuzu Switch gibi bir şeye getirmeyi çok daha zorlaştırıyor, ancak bence bu takım asla imkansıza yakın şeyler yapmaya çalıştıkları zamandan daha mutlu görünmüyor.”

Switch’in piyasaya sürülmesiyle aynı gün, Hello Games, oyun için şimdiye kadar yayınlanan tüm güncellemeleri içeren PS5’te oyunun fiziksel bir sürümünü de yayınlayacak.genel-2