Montblanc Summit 3 akıllı saat, Google Pixel Watch dışında Wear OS 3 çalıştıran ilk giyilebilir saat olacak. Giyilebilir ürünler yakında tüm dünyada satın alınabilecek. Ancak, akıllı saat Hindistan’da mevcut olmayabilir. Montblanc Summit 3 akıllı saat, Qualcomm Snapdragon Wear 4100+ SoC ile 1.28 inç tam daire AMOLED ekrana sahiptir. 8GB dahili depolama ile birleştirilmiş 1GB RAM alacak. Giyilebilir cihaz Bluetooth 5.0, Wi-Fi ve NFC ödeme işlevi alacak.

Montblanc Zirvesi 3 fiyatı ve bulunabilirliği

Montblanc Summit 3 yakında birkaç ülkede satışa sunulacak, ancak Hindistan’da değil, 1.290 $ (kabaca 1.00.900 Rs.) fiyat etiketi ile satışa sunulacak. Akıllı saat Bicolor Titanium, Black Titanium ve Titanium renk seçenekleriyle satışa sunulacak. Giyilebilir cihazın piyasaya çıkacağı ülkelerin listesi arasında ABD, İngiltere, Avustralya, Avusturya, Belçika, Brezilya ve daha fazlası yer alıyor. Akıllı saat şu anda listelenmiş Montblanc resmi web sitesinde.

Montblanc Zirvesi 3 özellikleri

Akıllı saat, paslanmaz çelik çerçeveli, butonlu ve elle parlatılmış saten kaplamalı titanyum bir kasa ile gelecek. Entegre bir itici ile dönen bir taç alacak. 5 ATM’ye kadar su geçirmezlik özelliğine sahip olacak. Montblanc Summit 3, 3,19 inç uzunluğunda ve 4,92 inç uzunluğunda olmak üzere iki kayışla birlikte gelir. En önemlisi, Montblanc Summit 3 akıllı saat, Google Pixel Watch dışında Wear OS 3 ile gelen ilk saat olacak. Wear OS 3, Wear OS 2’ye kıyasla daha iyi pil ömrü, teslim süreleri ve daha akıcı animasyonlar getiriyor.

Montblanc Summit 3 ayrıca 416×416 çözünürlüğe sahip 1.28 inç tam daire AMOLED ekrana sahiptir. iOS ve Android uyumluluğu ile Qualcomm Snapdragon Wear 4100+ SoC alacak. 1GB RAM ve 8GB dahili depolama ile gelecek. Akıllı saatte ayrıca kalp atış hızı sensörü, mikrofon, barometre, ivmeölçer, jiroskop ve ortam ışığı sensörü de bulunacak. Giyilebilir cihaz, Bluetooth 5.0 bağlantısı, Wi-Fi bağlantısı ve NFC ödeme işlevi ile gelecek.
genel-8