Minecraft belki de nihai sandbox oyunudur. Oyuncular, modlar ve yapılar aracılığıyla, resmi fragmanlardaki kendi çekimlerinden, sevilen filmlerden güzel kapılara ve kendi oyun içi GIF’lerinden her şeyi oluşturmak için kullanabilirler. Bu bir yaratıcılık cennetidir ve araçları, oyuncuların – Elden Ring şehri Farum Azula da dahil olmak üzere – düşünebildikleri her şeyi inşa etmelerine olanak tanır.

Kesinlikle bugünün en iyi yapısında, LeshaGloom, çökmekte olan bir yüzen şehrin güzel bir görüntüsünü göstermek için Reddit’e gitti bu Elden World adlı bir projenin parçası. Elden World, Elden Ring’e dayanan ve sonunda yirmiden fazla farklı zindan ve kaleye, özel patronlara ve savaşacak güçlü düşmanlara sahip olacak ve hain ama güzel Lands Between’i yeniden yaratacak bir haritadır.

Göre GezegenMinecraft, proje şu anda %40 tamamlandı, ancak denemek için sabırsızlanıyorsanız, denemek için şimdi bir demo indirebilirsiniz. Sitedeki ekran görüntüleri, bir Erdtree’nin beğenilerini, Margit’e benzeyen şeyleri, Fell Omen’i ve hatta korkunç büyük merak uyandıran türbelerden birini gösteriyor. Oyun deneyiminden çok Elden Ring’in görünümüyle ilgili gibi görünüyor, ancak haritayı birkaç hafta önce yazdığımız Elden Ring mod paketiyle birleştirmeyi her zaman deneyebilirsiniz.

PC için Oyun Geçişi PC için Oyun Geçişi Microsoft $9.99 $1 (ilk ay) Abone olmak Network N, Microsoft ve diğer programlar aracılığıyla yapılan uygun satın alımlardan komisyon alır.

Teorik olarak, ikisi birlikte Elden Ring’i oyunun dışında en sürükleyici ele geçirmeli ve çok oyunculu oyunun genellikle gerektirdiği hiçbir şey olmadan. Projelerin bir araya geldiğini görmek her zaman güzeldir ve her şey bittiğinde Elden World haritasının ne kadar etli olacağını görmek için sabırsızlanıyoruz.

Daha az üzücü Minecraft haberlerinde (Malenia ile olan kavgalarımızı hala atlatıyoruz), Minecraft: Education Edition artık hesabı olan hemen hemen herkesin beta sürümünde mevcut, hem öğretmenler hem de öğrenciler için iyi haber.oyun-2