Oppo, bu yılın başlarında Mayıs ayında Çin’de Oppo Reno 8 serisini piyasaya sürdü. Bu seri vanilya Reno 8, Reno 8 Pro ve Reno 8 Pro+ akıllı telefonları içerir. Son söylentiler, Reno 8 Pro+’nın Hindistan’a gitmeyeceğini öne sürdü. Bunun yerine Reno 8 Pro’nun Reno 8 Pro+’nın özelliklerini taşıması bekleniyor. Benzer şekilde, Reno 8, Çin’de piyasaya sürülen yeniden kaplamalı bir Reno 8 Pro olabilir. Şimdi, kayda değer bir tahminci, Reno 8 serisinin Hindistan’a gelişinin Oppo tarafından Temmuz ortasına kadar duyurulabileceğini ima etti.

göre cıvıldamak Tipster Yogesh Brar (@heyitsyogesh) tarafından Oppo, Temmuz ortasında Hindistan’da Reno 8 Pro’nun lansmanını duyurabilir. Bu telefona normal Reno 8 eşlik etmesi bekleniyor. Reno 8 Pro’nun daha önce Hindistan’da 8 GB RAM + 256 GB depolama ve 12 GB RAM + 256 GB depolama seçenekleriyle Haziran ayı ortasında piyasaya çıkması bekleniyordu. En üst seviye 12GB RAM modelinin 40.000 Rs olarak fiyatlandırıldığı söylendi. Sırlı Siyah, Sırlı Yeşil ve Sırlı Beyaz renk seçenekleri sunacağı söylendi. Reno 8 Pro, sonunda ülkede piyasaya sürüldüğünde hala benzer seçenekler sunabilir.

Oppo Reno 8 Pro teknik özellikleri (beklenen)

Hindistan’da piyasaya sürülebilecek olan Oppo Reno 8 Pro’nun, yakın zamanda Çin’de piyasaya sürülen Reno 8 Pro+’ın özelliklerine sahip olduğu söyleniyor. Bu Hint modeli, MediaTek Dimensity 8100 veya Dimensity 8100-Max SoC ile güçlendirilebilir. 120Hz yenileme hızına ve Corning Gorilla Glass 5 korumasına sahip 6.7 inç full HD+ (1.080×2.412 piksel) OLED ekrana sahip olabilir. 32 megapiksel selfie kamera ile birlikte 50 megapiksel üçlü arka kamera kurulumu alabilir. Ayrıca akıllı telefon, gelişmiş fotoğrafçılık ve videografi için bir Mariana MariSilicon X görüntüleme çipi ile donatılabilir. 80W hızlı şarj desteği ile 4.500mAh pil paketi olduğu söyleniyor.


genel-8