Keanu Reeves'in bir fotoğrafı

Keanu Reeves daha önce The Verge ile 2021 röportajında ​​NFT’lerin “kolayca yeniden üretilebilir” olduğunu söylemişti.
resim: Jason Kempin (Getty Resimleri)

Neo’nun sahip olduğu aldı kripto kırmızı hap. Keanu Reeves ve ortağı Alexandra Grant, NFT’lere odaklanan bir vakfın çabalarına katıldılar ve metaverse sanat, Futureverse Vakfı.

yıldızı matris kendisinin ve bir görsel sanatçı olan Grant’in NFT’ler konusunda ciddi. Gerçekten, demek istiyor. Futureverse Vakfı’na göre Hollywood Muhabirisanatçıların eserlerini metaverse’de NFT’ler olarak yaratmalarına ve satmalarına yardımcı olacak yeni bir hayır kurumudur.bize ne olduğunu söylememiş olsalar da bunun anlamı. Ünlü çift kar amacı gütmeyen kuruluşa danışmanlık yapıyor. Vakıf, özellikle yetersiz hizmet alan geçmişe sahip sanatçılar ve NFT’lerin yalnızca soyut bir kavram yerine gerçek değeri olan meşru bir sanat biçimi olacağı gerçeğine güveniyor. sahte olarak çoğaltılan.

“Futureverse Foundation’ın bir teklif olduğunu hissediyorum. Yeni bir ekonomi inşa etme fırsatına sahipsek, [cultural] takas, nasıl yaparız?” Grant, Hollywood Reporter’a söyledi. “Sanat dünyası, Hollywood ve teknoloji arasındaki ortaklıkların bu kadar güzel bir şekilde bir araya geldiğini düşünmek hepimiz için yeni.”

Reeves, vakıfla ilgili umutları hakkında yorum talebimizi hemen geri göndermedi, ancak yaparsa bu hikayeyi güncelleyeceğiz.

Ama bekleyin, Keanu Reeves kesinlikle NFT’lerle ilgilenmiyor: En azından onları altı ay önce sormuştu. içinde The Verge ile röportaj teşvik etmek için Aralık 2021’de Matrix: Dirilişler, Reeves, değiştirilemez tokenin yükselişi konusunda şüpheci olmaktan da öteydi. Aktör İlk başta kripto paraya olan ilgisi sorulduğunda çekingen davrandı ve bir arkadaşının kendisine kripto satın aldığını açıkladı.onunla hiçbir şey yapmadım. Konuşma NFT’lere ve dijital kıtlığa dönerken, Reeves eğilip tiz bir kıkırdama bırakmadan hemen önce NFT’lerin “kolayca yeniden üretildiğini” bir sırıtışla kaydetti. Artı tarafta, Reeves Faceb’i umduğunu söyledi.tamam tutar pençeleri metaverse’den çıkıyor, bu yüzden olası görünmese bile sanırım bu bir kazanç.

Odadaki fili işaret etmem gerekiyor. matris 1999’da, insanların bir bilgisayara takılıyken kelimenin tam anlamıyla enerjileri için hasat edildiği distopik bir dünyanın sert bir eleştirisi olarak yayınlandı. sıradan banliyö dijital manzara. Şimdi 2022’de, dijital bir dünyadan nasıl yararlanılacağı konusunda ciddi konuşmalar yapıyoruz, şimdi söz konusu eleştirinin yıldızını içeren sohbetler. Bu gerçekten delicesine tam bir çember anı.genel-7