Hiçbir şey telefonunu tutan MKBHD'nin bir fotoğrafı

Akıllı telefonunuzla evden çıkmak her zaman bir kumardır. Piller büyüse bile, cihazınızda çok az zaman kalmışken dünyanın dışına çıkma tehdidi, doğal bir felakete tanık olmaya benzer bir panik yaratabilir. Ve en kötü yanı, sadece sizin kablo tipinize sahip olmadıklarını öğrenmek için birinden şarj kablosu istemenizdir!

bu hafta gadget’larSen. Ed Markey (D-MA), Sen. Elizabeth Warren (D-MA) ve Sen. Bernie Sanders’ın (I-VT) nasıl olduklarını anlatacağız. ortadan kaldırmak için çalışmak dünya çapında akıllı telefon kullanıcıları için bu baş ağrısı. Buradaki fikir, tüm cihazların evrensel bir şarj standardı olsaydı, diğer yarımız akıllı telefonlarımızı şarj etmenin hiçbir yolu olmadan soğukta bırakılmazdı. Ancak bu, Apple’ın tescilli Lightning kablosundan geçiş yapması ve endüstrinin geri kalanında yaygın olan USB-C standardını benimsemesi gerektiği anlamına geliyor.

O zaman, Hiçbir Şey hakkında konuşma zamanı. Bu yeni akıllı telefon markası, Android’in hype makinesinde dolaşıyor. Tanınmış YouTuber, Marques Brownlee, gösteriş yaptı Hiçbir Şey Telefon (1) ve yarım saatlik bir videoda bazı benzersiz özellikler. Arkadaki 900 LED’e bakmak harika ve pil gücünü ve bildirimleri kontrol etmek gibi şeyler için biraz eller serbest işlevsellik sağlayacak. Ancak akıllı telefon hakkında iğneyi hareket ettirecek başka bir şey varsa, hala havada. Nothing markası, eskiden OnePlus’tan Carl Pei’nin beynidir ve buradaki oyun kitabı bize biraz deja vu verir.

Son olarak Bandai’nin yeni Digimon saatini merak ediyoruz. hayati kahraman. Sanal evcil hayvan oyununa dayalı çocuklar için bir fitness saatidir ve yürümeyi ve koşmayı oyunlaştırır, böylece Digimon’unuzun ömrü gün boyunca fiziksel olarak ne kadar hareket ettiğinize bağlıdır. Siz veya çocuğunuz isterse, ne kadar aktif olursanız, Digimon’un istatistikleri o kadar hızlı iyileşerek diğer canavarlara karşı savaşırken zafer şanslarını artırmaya yardımcı olur. Oyunun bir Pokemon Git– hava gibi. Şimdi, eğer sadece Apple ve Google yürüyüşümüzü bu şekilde oyunlaştırsaydı – yola çıkmaya çok daha meyilli olurduk!

İstek gadget’lar senin kuyruğunda mı? abone ol Youtube kanalı. Yeni bölümler her Perşembe yayınlanıyor.genel-7