Yaklaşan Hiçbir Şey Telefonunu (1) pazarlamak için hiçbir şey çok uzun sürmez. Resmi açıklamanın öncesinde, MKBHD’den “Glif” arka kapağını gösteren özel bir uygulamalı video var. Buna ek olarak, StockX ile işbirliği içinde açık artırmaya çıkarılacak olan 100 adetlik sınırlı sayıda bir duyuru var.


  • Nothing Phone (1) sınırlı sayıda açık artırmayla satılacak.
  • En iyi 100 teklif sahibi, Nothing Phone’un (1) bir üretim sürümünü alacak.
  • Hiçbir Telefon (1) aydınlatma özelliği Glif olarak adlandırılır.

Özel bir Nothing Phone’a sahip olma şansınız 1

StockX, ilk 100 Limited Edition Nothing Phone (1) cihazını sunmak için Nothing ile işbirliği yaptıklarını duyurdu. Özel DropX müzayedesinde en yüksek teklifi veren ilk 100 kişi, 1’den 100’e kadar karşılık gelen seri numarasına sahip ilk Nothing Phone partisine sahip olacak.

Açık artırma zaten yayında ve bugün 23 Haziran, 08:59’da (ET) sona eriyor. Yazma sırasında, en yüksek teklif zaten 2,680 ABD doları ve en düşük teklif 641 ABD dolarıdır. Ülkesi açık artırmaya uygun olduğu sürece herkes teklif verebilir. Almanya’dan gelebilirsin Bağlantı verilen sayfaya teklif verin.

Hiçbir Şey Telefon (1): Bu, glif aydınlatmasını getirir

Özel bir ilk uygulamalı videoda MKBHD, Nothing Phone’un (1) arkasındaki ışık şeritlerinin şık özelliklerini açıkladı. Kullanıcıların bildirimler gibi çeşitli efektleri özelleştirebileceği arabirime Glif adı verilir.

Ancak ilginç olan, her bir şeridin görünüşte benzersiz bir ışık efekti yansıtabilmesidir. Örneğin, alt şerit, telefon (1) bir şarj cihazına takıldığında pil seviyesini gösterebilirken, orta şerit, ters kablosuz şarj sırasında yanabilir. Aydınlatmayı belirli bir zil sesine veya kişiye göre ayarlamak da mümkündür.

Bu Glif ışıklarının belki de en kullanışlı etkisi, video veya fotoğraf çekerken yardımcı ışık görevi görmeleridir. Ayrıca, video kaydederken kırmızı renkte yanıp sönen ayrı bir LED de vardır. İkincisi müdahaleci olabilir, ancak LED’i kapatmak için bir düğme olacağını varsaymak güvenlidir.

Hiçbir Şey Telefonu (1) ışık efektlerinin yararlı olduğunu mu yoksa sadece hile için mi olduğunu düşünüyorsunuz? Yorumlarda ne düşündüğünüzü bize bildirin!genel-27