İngiltere’deki en iyi Galaxy S22 fırsatlarından bazıları O2’den. Taşıyıcı, Birleşik Krallık’taki dört büyük taşıyıcıdan biridir. Planlarından bazıları ücretsiz bir Disney+ aboneliği (ayda 7,99 £ değerinde) veya Amazon Prime Video (ayda 5,99 £ değerinde) içerir. Ücretsiz deneme süresi, seçtiğiniz plana bağlı olarak 6 aya kadar uzayabilir. Ayrıca takas seçenekleri de vardır ve zaten ağdaysanız Multisave ile daha da fazla tasarruf edebilirsiniz.

Samsung Galaxy S22 serisi, şu anda satın alabileceğiniz en iyi Android telefonlardan bazılarını içeriyor. Bu cihazların muhteşem ekranları, güçlü işlemcileri ve harika kamera kurulumları var. Bunların Birleşik Krallık’ta çok popüler hale gelmesi şaşırtıcı değil. Bununla birlikte, muhtemelen yeni Samsung’unuzu hangi operatörle alabileceğinizi ve hangisinin size en çok para kazandıracağını merak ediyorsunuzdur. Neyse ki, O2, üç Galaxy S22 telefonunun tümüne bol miktarda plan ve bazı güzel indirimler sunuyor.

Taşıyıcı, cihazın fiyatını önceden ödemek zorunda olmadığınız Aylık Ödeme planları sunar. Şu anda yayında olan en iyi Galaxy S22 O2 fırsatlarına bir göz atalım.

Atlamak:

O2 Galaxy S22 Ultra fırsatları

Samsung’un primi Galaxy S22 Ultra, O2 tarafından birkaç güzel planla sunuluyor. Önceden oluşturulmuş planlar vardır, ancak bunları ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilir ve böylece paradan tasarruf edebilirsiniz. O2’nin en iyi seçimi, aylık 58,99 £ ödemeli 36 aylık 50 GB’lık bir plandır.

O2 Galaxy S22 Plus fırsatları

bu Galaxy S22 Plus, iyi bir pil ömrüne ve büyük bir ekrana sahip. O2, cihaza hem takas hem de Çoklu kaydetme seçeneklerinin yanı sıra önceden oluşturulmuş ve özelleştirilebilir taşıyıcı planları sunuyor.

O2 Galaxy S22 fırsatları

Kompakt için en iyi anlaşma Galaxy S22, 50 GB veriye sahip olanıdır. Ayrıca 24 ay boyunca Sınırsız bir planla da alabilirsiniz. Galaxy S22 Plus’takiyle aynı takas ve Çoklu Kaydetme seçeneklerine ve ayrıca özelleştirilebilir planlara sahipsiniz.

Taşıyıcılarla ilgili fırsatlar geliştikçe ve değiştikçe, yeni teklifler için birkaç hafta sonra bu fırsatlar makalesini tekrar kontrol etmekten çekinmeyin.

Ayrıca, Birleşik Krallık’taki taşıyıcıların sunduğu diğer fırsat seçeneklerine göz atın:telefon-1