Guinness Dünya Rekorları, kesinlikle bir yarışmacı olması gereken bir yerde, “Bu rekorun oluşturulmasında tüm çamaşır makineleri zarar gördü” diyor. Dünyanın En Gülünç Rekoru

Görüyorsunuz, bir çamaşır makinesini mümkün olduğunca uzağa fırlatmayı içeriyor. Ve bu kadar.

Çamaşır makinelerini sevenler veya sadece mükemmel derecede iyi teknolojinin parçalara ayrıldığı düşüncesiyle titreyenler için, aşağıdaki video zor bir izleme olacaktır.

Ancak, normalde evinizde sessizce yaşaması gereken ve ara sıra giysi temizleme görevlerini yerine getiren bir mekanizmayı ne kadar uzağa fırlatabileceğinizi merak ediyorsanız, hemen dalın.

Görüntüler İtalya’dan Lo Dei Kaydı GösterKayıtların Gösterisi”), bu yılın başlarında Milano’da gerçekleşti. Guinness Dünya Rekorları bu hafta videoyu paylaştı.

Yarışmada İsveçli atlet Johan Espenkrona, Hollandalı atlet Kelvin de Ruiter ile karşı karşıya geldi.

Guinness Dünya Rekorları yetkililerinin katılımıyla ikili, her biri 101,4 pound (46 kilogram) ağırlığındaki üç çamaşır makinesini havaya fırlatmaya başladı.

Nihai hedefleri, 13 fit 6.6 inç (4.13 metre) olan bir çamaşır makinesinin en uzun atış için mevcut dünya rekorunu kırmaktı.

Ve Espenkrona tam da bunu başardı, hesaplaşmayı 14 fit 7.2 inç (4.45 metre) atışla kazandı ve kazandı. yeni bir Guinness Dünya Rekoru† Biraz saçma olsada.

Sporcuların tekniği, kendinizi bir çamaşır makinesini alıp havaya fırlatmak zorunda bulursanız (ipucu: önce tüm giysileri ve suyu çıkarın), bunu yapmanın en iyi yolunun, çamaşır makinesini almadan önce kafanızda dengelemek olduğunu öne sürüyor. ileri fırlatmak için kısa bir koşu. Muhtemelen göründüğünden daha zor olsa da.

Başka bir absürt rekor için mi? O halde bazı çılgın paralel park hareketleri içeren bu videoyu izleyin.


genel-19