Grand Theft Auto V’nin çevrimiçi çok oyunculu modu için başka bir GTA Online haftalık güncellemesi geldi ve tüm detayları basından yeni aldık. Rockstar’ın resmi yama notları normalde olaydan biraz sonra gelir, ancak çok oyunculu oyuna girerken, hızlandırılmış etkinliklerden ve etkinliklerden özel araba ödüllerine kadar bilmeniz gereken tüm önemli ayrıntılara sahibiz.

23-29 Haziran tarihlerindeki en büyük artışlar, her zamanki oyun içi nakit ve itibar puanı ödüllerini üç katına çıkaracak otomobil mağazası müşteri teslimatları ve aynı zamanda olağan itibar ödemelerini üç katına çıkaracak olan tuner etkinliklerinde. Ayrıca dublör yarışlarından, tuner sözleşmelerinden, egzotik ihracatlardan ve Trevor görevlerinden normal paranın ve itibarın iki katını kazanabilirsiniz.

GTA Online Prize Ride, arka arkaya beş gün boyunca takip yarışlarında ilk üç içinde bitirerek kazanabileceğiniz düşük profilli iki kapılı süper araba FMJ’dir. Bu çok fazla taahhüt gibi geliyorsa, Los Santos Tuners güncellemesinde tanıtılan şık iki kapılı bir roadster olan RT3000 olan GTA Online podyum arabasında bir şans için zarları atabilir ve tekerleği çevirebilirsiniz.

LS car Meet üyeliği almak istiyorsanız, bu hafta yarı fiyatına, yani şimdi bunu yapmanın tam zamanı. Ayrıca %30 indirimle otomobil mağazaları ve tadilatları satın alabilirsiniz. Bu hafta da çok çeşitli pahalı arabalar satışta ve genellikle 1 milyon doları aşan birden fazla otomobilde %30-40 indirim var.

Tüm detaylar ve indirimler aşağıda tam olarak listelenmiştir:

GTA V’in NPC’lerinin arabanızı çalmaya çalışan oyuncular olabileceğini biliyor muydunuz? Bir bakıma, eğlenceli bir rol yapma biçimi. Belki de daha organize bir şekilde böyle bir yer istiyorsanız, suç oyunu için GTA V RP sunucuları listemize göz atın. Ayrıca Grand Theft Auto V’nin tek oyunculu modunun hızınızdan daha fazla olup olmadığını sorabileceğiniz tüm GTA V modları ve GTA V hileleri de var.oyun-2