Görünüşe göre, çevrimiçi versiyonu Google Store’a yeni bir ekleme var. Hayır, bu sefer yeni bir Pixel telefon veya modaya uygun yeni bir aksesuar değil. İlginçtir ki, Big G ürünlerinin nasıl kullanılacağına dair çeşitli ipuçları içeren bir tür blog sayfasıdır.

tarafından tespit edildiği gibi 9to5Googlebu yeni yardım sayfasının adı “Fikirler + Bilgi” ve Google Store’un alt kısmında bulunabilir. Kaygan bir Materyal You-like tasarımına sahiptir ve hatta “Zaman kazanın, bağlantıda kalın ve Google ürünlerinizden en iyi şekilde yararlanın” yazan bir sloganı vardır. “

Bu hikayeyi yazarken, Google’ın yeni Fikirler + Bilgi sayfası toplam 10 parçaya sahiptir. Örneğin, bazılarını listeleyen bir makale bulabilirsiniz. Muhtemelen sahip olduğunu bilmediğiniz Pixel 6 özellikleri. Ayrıca evinizi daha da akıllı hale getirmek için Google Asistan rutinlerini nasıl kullanacağınızı açıklayan bir hikaye ve Pixel 6 kameranızı “daha da iyi gün batımı fotoğrafları çekmek” için nasıl kullanacağınızı öğreten bir hikaye daha var. kısa, faydalı ve bazen çok komik videoların olduğu bir bölümü var. Örneğin, ikinci nesil Nest Hub’ın Uyku Algılama özelliğinin nasıl çalıştığını açıklayan bir videonun yanı sıra komik kedileri, köpekleri ve hatta Google’ın Nest Cam’ı ile çekilen domuz kayıtlarını gösteren bir klip içerir. Fikirler + Bilgi sayfasında ayrıca Pixel telefonunuzla çekilmiş güzel fotoğrafları görebileceğiniz ve yükleyebileceğiniz bir “#TeamPixel” bölümü vardır.

Fikirler + Bilgi sayfası, Pixel sadıklarının takılabileceği yeni ve eğlenceli bir merkez gibi görünüyor.telefon-1