Yeni Genshin Impact Muddy Bizarre Adventure etkinliği hakkında bilgi edinmek ister misiniz? Bu, Genshin Impact 2.7’nin ikinci aşamasının bir parçası olarak The Chasm’da yer alan RPG oyunundaki yeni bir dizi görevdir. Kuki Shinobu’nun piyasaya sürülmesiyle birlikte, araştırmacıların ortaya çıkmaya başlayan tuhaf, çamur benzeri bir maddeyi temizlemelerine yardımcı olacak bir göreve de başlayabilirsiniz.

bu Genshin Etkisi Çamurlu Tuhaf Macera etkinliği iki haftadan kısa sürecek ve aşamalar halinde yapılacak. Beş günlük bir süre boyunca sırayla açılmalarına rağmen, bu etkinliği oluşturan beş ayrı görev vardır. Bir görevi ancak önceki günden tamamladıysanız deneyebilirsiniz. Bu görevleri yapmak için Lumenstone Adjuvant’a da ihtiyacınız olacak ve Hoyoverse, seviye atlamak için Lumenstone Cevheri toplamanızı tavsiye ediyor, çünkü her görev bir öncekinden daha zor olacak.

Genshin Impact A Muddy Bizarre Adventure etkinlik saati ve tarihi

Etkinlik 22 Haziran’dan 4 Temmuz’a kadar (sunucu saatiyle sabah 4’te) devam edecek, yani tamamlamak için iki haftadan kısa bir süreniz var.

Genshin Impact A Muddy Bizarre Adventure ödülleri ve gereksinimleri

Bu etkinliğe katılmak için aşağıdaki kriterleri karşılamanız gerekir:

  • Macera Derecesi 28 veya üzeri
  • Uçurumun yeraltı bölgesinin kilidini açmak için ‘Gizli Yedi Yıldızlı Mühür Sundering’ Dünya Görevini tamamlayın
  • Lumenstone Adjuvant’ı “Chasm Spelunkers” World Quest aracılığıyla 2. seviyeye yükselterek elde edin

Muddy Bizarre Adventure etkinliği ödülleri şunları içerir:

  • Primogemler
  • Kahramanın Zekası
  • Yetenek seviye atlama malzemeleri
  • Mistik Büyü Cevheri

Her özel görev bölümü ve yapmanız gerekenler hakkında daha fazla ayrıntıyı şu adreste bulabilirsiniz: Hoyoverse blog yazısı etkinliğe adanmıştır. Daha fazla Genshin Impact ipucu için, Genshin Impact 2.8 hakkında bildiğimiz her şeye, Genshin Impact katman listemize ve bu ücretsiz primogemler için Genshin Impact kodları kılavuzumuza göz atın.oyun-2