Atlamak için Fortnite dalış tahtası konumlarını nerede bulacağınızı bilmek ister misiniz? Popüler battle royale oyununda Vibin sezonunun 3. haftası ve Reality Falls’taki büyük ağaçtan demlemede sorun olabilir gibi görünüyor, belki de oyuncuların ekmeye devam ettiği Fortnite gerçeklik tohumları sayesinde. Ama bu gelecek için bir başkasının sorunu. Yani, gevşemenin ve bazı haftalık zorlukları tamamlamanın zamanı geldi.

Bu haftanın görevlerinden biri, bir Fortnite dalış tahtası üç kere. Şimdiye kadar, bu dalış tahtaları için birkaç yer keşfettik. Hepsinin göle yakın olacağını düşünürdünüz, ama gerçekte, çölde neredeyse haritanın diğer ucunda. Bulmak zor olmamalı, ancak önemli bir uyarı var.

Fortnite’da bir dalış tahtasından nereden atlanır?

Yine de kendimizin önüne geçmeden önce, işte Fortnite dalış tahtası konumu:

  • Loot Gölü’nün ortasında ve çevresinde yapıların tepesinde üç tane var.
  • Nehrin Rocky Reels’in güneydoğusunda kıvrıldığı bir kayanın tepesinde

Çölde kayaya yakın olanı kullanmaya karar verirseniz, Zero Build’de buraya inebilirken, atladıktan sonra dalış tahtasına geri dönmenin bir yolu olmadığını unutmayın. Bu nedenle, dalış tahtasına bir köprü inşa etmek için yakındaki kayaları kullanabilmeniz için bu mücadeleyi standart battle royale modunda tamamlamanızı öneririz.

Meydan okumayı tamamlamak için aynı Fortnite dalış tahtasından üç kez atlayabilmelisin. Bu haftanın geri kalan zorlukları arasında, monte edilebilir Fortnite hayvanlarından biri olan bir domuzu sürerken rakibe kafa atmak yer alıyor. Haftalık görevlere ek olarak, bu sezonun savaş geçişinde Fortnite görünümlerinden biri için yeni stillerin kilidini açmak için bulabileceğiniz birkaç Fortnite Tover jetonunun tanıtımını da yaptık.

Razer BlackShark V2 ProRazer BlackShark V2 ProRazer179,99 $GÖRÜŞNetwork N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.

Son olarak, kaçırırsanız diye, ücretsiz öğeler kazanmak için Fortnite Nindo mücadeleleri ve Darth Vader ve Stormtrooper muhafızlarını ortadan kaldırmanızı gerektiren bazı Vibin’ mücadelelerini tamamlamanız gerekir.oyun-2