Final Fantasy X karakterleri, Square Enix’in oynaması ücretsiz mobil gacha oyunu War of the Visions: Final Fantasy Brave Exvius’a geri dönüyor. Bu, FFX karakterleri Tidus, Yuna ve Auron’un War of the Visions’da üçüncü kez mevcut olması ve daha önce 2020 ve 2021’de devam eden geçiş etkinlikleri olacak ve oyun, ilk kez bir görsel kart olarak FFX çağırma Valefor’u tanıtacak.

Yeni etkinlik şu anda aktif ve 2 Ağustos’a kadar devam edecek ve oyunculara henüz sahip olmadıkları FFX karakterlerini toplamak için bolca zaman verecek. Tidus, giriş ödülü olarak tüm oyunculara ücretsiz olarak sunulacak, Yuna ve Auron ise War of the Visions’ın gacha sistemi aracılığıyla toplanacak. Tüm sınırlı kullanılabilirlik FFX birimleri, UR veya Ultra Nadir olarak sınıflandırılır.

Yeni ve geri dönen FFX karakterlerinin becerileri aşağıda bulunabilir:

  • Tidus (UR) Birimi: Tidus, asıl işi Paladin ve Samuray’ın alt işleri olan Abes’in Yıldız Oyuncusu olan güçlü bir Su tipi Ultra Nadir (UR) birimidir. Tidus, Blitz Ace Limit Burst aracılığıyla hedefine 4 Darbelik hasar (L) verir. Becerileri Hızlı Vuruş ve Hastega’dır. Quick Hit, tek bir hedefe hasar (M) verir ve kendi AGI’sini 1 tur boyunca yükseltirken hedefin CT’sini (S) düşürür, Hastega ise çevresindeki alandaki müttefiklere 3 tur boyunca Haste verir. Tidus, Hastega’ya ve yüksek bir SDR statüsüne sahip olması bakımından benzersizdir ve geliştirilmiş ustalık yeteneğiyle, daha yüksek bir Slash Attack Res Delme Oranı, Slash Attack Res ve Missile Attack Res elde eder.
  • Yuna (UR) Birimi: Yuna, ana işi Spira’nın Summoner’ı ve alt işleri Green Mage ve Kotodama Wielder olan güçlü bir Işık tipi UR birimidir. Yuna’nın Enerji Işını Sınırlı Patlaması, kullananın MAG statüsüne bağlı olarak menzil içindeki hedeflere hasar (L) verir ve garantili bir isabeti vardır. Diğer becerileri Reraise ve Holy’dir. Yeniden yükseltme, hedef üzerinde, birimin savaş başına bir kez KO durumundan otomatik olarak iyileşmesine izin veren bir durum etkisi verir (SP kurtarma (Dakika) ve Kutsal, kullananın MAG statüsüne dayalı olarak hedeflere Hafif hasar (L) veren garantili bir vuruştur ve ayrıca, büyücüye Reaper Killer’ı bahşeder.
  • Auron (UR) Birimi: Auron, ana işi Legendary Guardian ve alt görevleri Pugilist ve Soldier olan güçlü bir Buz tipi UR birimidir. Tornado Limit Burst yetenekleri, 3 tur boyunca kendi DEF Delme Oranını yükseltir, ardından menzil içindeki hedeflere Elemental Olmayan hasar (L) verir. God-Killer yeteneği, hedefteki fiziksel hasarı azaltan ve hasar verebilen (M) herhangi bir engeli yok edebilirken, Banishing Blade yeteneğinin garantili bir vuruşu vardır ve hedeflere 2 Hits hasar (M) verir.
  • Valefor vizyon kartı: Bu görüntü kartı, UR nadirliğinde bir Hafif tip esper içerir. Uyandırma Büyüsü, Energy Blast, hedefine maksimum miktarda Işık hasarı verir ve müttefiklerin ATK ve MAG’sini artıran ve düşmanların Işık Çözünürlüğünü büyük ölçüde azaltan bir Harita Etkisini etkinleştirir.

War of the Visions, Google Play Store, App Store ve Amazon App Store’da bulunan mikro işlemlere sahip, oynaması ücretsiz bir oyundur.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1