Call of Duty Sezon 4: Mercenaries of Fortune şimdi Vanguard’da yayında ve orijinal olarak Call of Duty: World at War’da yer alan Shi No Numa Zombies haritasının “gelişmiş” bir versiyonunu getiriyor. Burada, Shi No Numa’daki tüm avantaj konumlarında size rehberlik edeceğiz.

Shi No Numa’nın avantajları haritanın ana bölümlerinde bulunur: Doktor Odası, Balıkçı Kulübesi, İletişim Odası, Depo Kulübesi, Kazı Alanı ve Ana Kulübenin başlangıç ​​alanı. Orijinal haritada olduğu gibi, başlangıç ​​alanının yakınındaki ilk avantaj belirli bir avantajdır, ancak tüm ek avantajlar rastgeledir. Yinelenen bir avantaj çeşmesi almayacaksınız, bu sadece favori avantajınızın her zaman aynı yerde bulunmayacağı anlamına geliyor.

NOT: Vanguard’ın Zombies modunda temel avantajlar için ödeme yapmanız gerekmediği için, kilidi açar açmaz avantajı elde etmek önemlidir. Yalnızca ek yükseltme katmanları için ödeme yaparsınız.

Tüm perk çeşme türleri

  • Şeytani Kuvvet: Vanguard’ın sağlığınızı artıran bir avantaj olan klasik Juggernog’u yeniden markalaması
  • Şeytani Hasar: Esasen ikonik Çift Dokunma avantajı olan kritik hasarınızı artıran bir yetenek
  • Şeytani Çılgınlık: Vanguard’ın Speed ​​Cola avantajını yeniden adlandırdığı yeniden yükleme hızınızı artıran bir avantaj
  • eterik Haste: Stamin-Up yeteneğine benzer şekilde hareket hızınızı artıran bir yetenek
  • Zehirli Güç: Sağlık yenileme hızınızı artıran bir avantaj. Vanguard Zombies’te yeniyseniz, bu avantajın Black Ops Cold War’un Quick Revive özelliğinden daha hızlı sağlık yenilemesiyle ilham aldığını unutmayın, ancak Zombies’in ikonik Quick Revive yeteneğinin aksine, düşerseniz veya teklif verirseniz bu avantaj sizi canlandırmaz daha hızlı canlanma süreleri. Bu avantaj sadece size daha hızlı sağlık yenilemesi sağlar

Tüm avantaj çeşme konumları

Ana Kulübe Fiendish Fortitude

Ana Kulübe avantajı konumu

Fiendish Fortitude, aynı zamanda başlangıç ​​odanız olan Shi No Numa’nın Ana Kulübesinin üst katındaki balkonda bulunur, bu nedenle üst seviyenin diğer kısmının kilidini açan kapının kilidini açmak için sadece 1.000 Öz puanı ödemeniz gerekir. kulübe ve balkona çıkar. Kulübenin alt katına inen merdivenler için henüz 1000 puan ödemeyin.

İletişim Odası randomize perk makinesi

İletişim Odası avantajı konumu
İletişim Odası avantajı konumu

Ana Kulübenin alt katının güney tarafından çıkarken doğru yolu seçeceksiniz. 1.000 Essence puanı için yolun kilidini açmanız gerekecek. Mutabakat Sunağı’nı geçerek İletişim Odası binasına giden yolu takip edin. İletişim Odasına erişmek için kapıyı açmak için 750’ye daha ihtiyaç vardı, ancak bunu yaptığınız anda avantaj çeşmesini göreceksiniz. Fiendish Fortitude, Ana Kulübede belirli bir yetenek olsa da, kalan yetenek çeşmeleri her maçta rastgele belirlenir.

Depolama randomize perk makinesi

Depolama avantajı konumuDepolama avantajı konumu
Depolama avantajı konumu

Ana Kulübenin alt katının güney tarafından çıkarken sol yolu kullanacaksınız. 1.000 Essence puanı için yolun kilidini açmanız gerekecek. Bataklıktan geçerek Depo olarak işaretlenmiş büyük kulübeye giden yolu takip edin. Depo binasına erişmek için kapıyı açmak için 750’ye daha ihtiyaç vardı, ancak kapının hemen içinde çeşmeyi göreceksiniz.

Doctor’s Quarters randomize perk makinesi

Doctor's Quarters ayrıcalıklı konumDoctor's Quarters ayrıcalıklı konum
Doctor’s Quarters ayrıcalıklı konum

Ana Kulübenin alt katının kuzey tarafından çıkarken doğru yolu seçeceksiniz. 1.000 Essence puanı için yolun kilidini açmanız gerekecek. Bataklık boyunca Doktor’un Odası binasına giden yolu takip edin. Doctor’s Quarters’a girmek için kapıyı açmak için 750’ye daha ihtiyaç vardı, ancak bunu yaptığınız anda perk çeşmesini göreceksiniz.

Fishing Hut randomize perk makinesi

Fishing Hut avantaj yerleriFishing Hut avantaj yerleri
Fishing Hut avantaj yerleri

Ana Kulübenin alt katının kuzey tarafından çıkarken, büyük kapıdan Flogger tuzağı ile çıkacaksınız. Kapının kilidini açmak için 1.000 Essence puanı ödemeniz gerekecek. Balıkçı Kulübesine giden yolu takip edin. Fishing Hut’a erişmek için kapıyı açmak için 750 puan daha gerekiyor, ancak kapının hemen içinde perk çeşmesini göreceksiniz.

Vanguard Zombies’in nesnel tabanlı haritaları için avantaj konumları arıyorsanız, hem Der Anfang hem de Terra Maledicta için avantaj kılavuzlarımız var. Ayrıca, bir sonraki Zombi maçınız için güçlü bir silah teçhizatı ve ipuçları kılavuzumuz var.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1