Torn Banner’ın çevrimiçi çok oyunculu slasher oyunu Chivalry 2, 12 Haziran’da Steam’de yayınlandı ve ilk on gününde, oyunculardan gelen “çok olumlu” incelemelerle birlikte bazı muazzam satış rakamları elde etmeyi başardı.

Chivalry 2’nin Steam sürümü şimdiye kadar 300.000’den fazla kopya sattıHaziran 2021’de konsollarda ve Epic games mağazasında piyasaya sürülmesinden bu yana oyunun zaten etkileyici toplamına ekleniyor. Ağustos ayında Torn Banner, 2012’nin Chivalry: Medieval Warfare’in devamı olan Chivalry 2’nin 1 milyon adet sattığını ve oyuncuların gol attığını açıkladı. 420 milyon öldürme, 8 milyon saatin üzerinde oynama süresi. Bu son dönüm noktası, aynı zamanda 5.550 “çok olumlu” Steam kullanıcı incelemesini ve yeni Tenosian fraksiyonunun eklenmesini kutlayan Kanadalı geliştirici için başka bir başarıya işaret ediyor.

Tenosian güncellemesi ayrıca Chivalry 2’ye ilk kez binekler, yeni ölüm maçı ve nesnel haritalar ve bir dizi silah ve görünüm ekledi. 64 oyunculu bir harita ve domuz çalma ve silahlandırılmış arılar şeklinde birkaç renkli özellik sunan Şubat Evi Aberfell güncellemesini takip ediyor.

Bir zamanlar Crusader Kings ve Age of Empires gibi oyunların hakimiyetinde olan ortaçağ türü, Kingdom Come: Deliverance, A Plague Tale: Innocence, For Honor ve Mordhau gibi oyunlarla son yıllarda bir rönesans (cinas amaçlı değil) geçirdi. hepsi içi boş taç için yarışıyor. Yani tüm silahlardan, bombalardan ve hava saldırılarından bıktıysanız ve biraz daha yakın ve kişisel olmak istiyorsanız, şu anda seçim yapmakta kesinlikle şımartıldınız. Aslında, lansmanını anmak için Chivalry 2 7 Temmuz’a kadar Steam’de %40 indirimlibu yüzden kalkanınızı kapmamak ve birinin yüzüne balta sallamamak için hiçbir mazeret yok.oyun-2