Neyse ki, yaz Almanya’ya yeni geliyor ve insanların çatı katındaki dairelerinde inlediğini duyabiliyorum. Vodafone’dan gelen teklif doğru. Çünkü cep telefonu sağlayıcısı ile 29 Haziran’a kadar sadece Xiaomi 12’yi değil, aynı zamanda bir Xiaomi fanını da alacaksınız. Kulağa iyi geliyor? O zaman burada sizin için tarife kontrolü var!

Vodafone’da şu anda çok özel bir yaz teklifine dokunabilirsiniz. Sağlayıcı, yükselen sıcaklıklara ve (şimdiye kadar) gerçekten güzel bir yaza tepki gösteriyor. Çünkü üreticinin şu anki amiral gemisi olan Xiaomi 12’yi ücretsiz bir fan ve uygun bir cep telefonu tarifesi ile bir paket halinde alıyorsunuz. Aylık tarife ücreti ve provizyon maliyetlerinde de indirim alırsınız.

Xiaomi 12, oyuncuları mutlu etmesi gereken 120 Hertz’de tekrarlayan 6,3 inç AMOLED panel sunuyor. 8 GB RAM ve 256 GB dahili belleğe sahip bir bellek yapılandırmasına sahip Snapdragon 8 Gen 1 işlemci gerekli gücü sağlar. Akıllı telefonun günlük hayatta ne kadar iyi performans gösterdiğini Xiaomi 12 incelememizde ayrıntılı olarak öğrenebilirsiniz.

Vodafone’un Xiaomi teklifi buna değer mi?

Akıllı telefona ek olarak, akıllı bir ayakta fan ve Vodafone GigaMobil M tarifesine de sahip olursunuz. Bu, Almanya’nın en iyi ağlarından birinde 25 GB veri hacmine, tüm ağ sabit ücretine ve 5G’ye sahip bir cep telefonu tarifesidir. Ayrıca bağlantı ücretinden tasarruf edersiniz ve “GIGA” kodu ile aylık yüzde 20 daha az ödersiniz. Aşağıdaki tabloda her şeyin nasıl göründüğünü görebilirsiniz.

Bir bakışta Xiaomi paketi

karakteristik Xiaomi paketi
veri hacmi 25 GB
5G? Evet
Allnet Daire? Evet
asgari süre 24 ay
aylık ücret 59,99 € 49,99 €
Tek seferlik cihaz maliyetleri €1.00
bağlantı ücreti 39,99 € atlanmış
Nakliye €4,99 atlanmış
asgari süre 24 ay
toplam tutar €1,200,76
Teklif etmek!

Böylece 24 ay boyunca tüm paket için toplam 1.200,76 Euro ödemeniz gerektiğini görebilirsiniz. Fiyat karşılaştırmasına göre, perakende olarak satın alırsanız, cihazlar size yaklaşık 670 Euro’ya mal oluyor. Bu size sözleşme için aylık 22,12 Euro’luk etkin bir fiyat verir.

Bazılarınız ücretsiz hayran hakkında bu kadar özel olan şeyin ne olduğunu merak edecek. Bu cihaz, akıllı evinize mükemmel şekilde entegre edilebilen bir ayaklı fandır. Sadece sesle kumanda ile çalıştırmakla kalmaz, DC motor sayesinde elektrikten de tasarruf edersiniz. Ayrıca, mükemmel esintiyi evinize getirmek için yaklaşık 100 seviye arasından seçim yapabilirsiniz.

  • Ayrıca okuyun: Vodafone, Telekom ve O2 için tarife incelemelerimizde daha fazla teklif bulabilirsiniz!

İlk bakışta, anlaşma oldukça pahalı görünüyor. Yalnızca bir Xiaomi 12 arıyorsanız, burada iki yıllık bir süre içinde neredeyse iki katı kadar ödeyeceksiniz. Ancak, yine de Vodafone şebekesinde gerçekten iyi bir sözleşme ve ücretsiz bir hayran alıyorsunuz. Bu nedenle, sıcakta kendinizi rahatsız etmek istemiyorsanız, sözleşme faydalı olabilir.

Anlaşma hakkında ne düşünüyorsun? Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite gibi bir eklenti sizin için ilginç mi? Yorumlarda bize bildirin!genel-27