ciddi mi doktor Toplumumuz dijitale ve yüksek teknolojiye hiç bu kadar bağımlı olmamışken, dijital kirliliği duymaya başlıyoruz. tam olarak nedir?

Şimdiye kadar çok az duyurulan bu fenomene karşı nasıl savaşılır? Rekabet gücünü korurken şirketinizin çevresel etkisini kontrol etmek için hangi refleksler benimsenmelidir? Çevre ve Enerji Yönetimi Ajansı Les Numeriques ve ADEME, dijital kirlilikle ilgili her şeyi anlamak ve elbette davet edilen uzmanlarla doğrudan etkileşim kurmak için sizi 27 Haziran Pazartesi günü saat 12:30’da Twitch’te buluşmaya davet ediyor.

Tanguy Toussaint, setinde ADEME’de Ekotasarım ve Geri Dönüşüm departmanı başkanı Raphaël Guastavi’yi ve SNCF’de Responsible Digital müdür yardımcısı Xavier Verne’i ağırlayacak. Yaklaşık 45 dakika boyunca bize dijital kirliliğin ne olduğunu, çevremizi nasıl etkilediğini ve şirketlerin (SNCF örneğini çağrıştırarak) ve aynı zamanda bireyleri nihayet sorumlu dijitalde ustalaşmak için ne yapmaları gerektiğini basit ve somut bir şekilde açıklayacaklar.

Pek çok kişi 27 Haziran Pazartesi günü saat 12:30’da bu canlı Twitch’e katılmak ve hepsinden önemlisi canlı olarak birçok soru sormak için geliyor. Hepimiz dijital teknolojinin olumsuz etkilerinden endişe duyuyoruz, bunları azaltmak için hepimiz harekete geçebiliriz!genel-15