Birkaç sanal golf turu oynamak istiyor ama Mario Golf: Super Rush’tan biraz daha gerçekçi bir şeye mi ihtiyacınız var? kontrol etmeyi düşünün SwingLogic SLX MicroSim – Ev Golf MicroSimulator, Bu, bağlantılara gitmeden önce becerilerinizi mükemmelleştirmek için evde kulüpleri sallamanıza izin verir. Şu anda, gelişmiş sistemi aşağıdakiler için yakalayabilirsiniz: sadece 205 dolar4K golf simülatörü ile kurulum yapmak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Amazon, SLX MicroSim’i 235 dolara satıyor, bu nedenle GameSpot Deals aracılığıyla satın alarak güzel bir nakit para biriktiriyorsunuz.

Home Golf MicroSimulator’ın en büyük dezavantajı uyumluluğudur. Şu anda, Mac veya Android üzerinden bağlanmak isteyenlerin şansı yok – ancak bu yıl daha sonra yapılması planlanan bir güncellemenin Android işlevselliği eklemesi gerekiyor.

Kesinlikle piyasadaki üst düzey sensörler ve simülatörler kadar sağlam veya zengin özelliklere sahip değil, ancak bunların binlerce dolara mal olabileceği göz önüne alındığında, bu 205 dolarlık kit, kazandığı güvenilir ve eğlenceli bir ev simülatörüne ihtiyaç duyan golfçüler için harika bir seçenek. bankayı kırma.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1