Çizim yapmayı öğrenmek asla kolay değildir, ancak en azından bu eğitim paketi onu ucuza getiriyor. Şu anda 20 dolara indirimli Çizgi Roman Karakterleri Paketi Çizmeyi Öğrenin çizim, eskiz ve aradaki her şeyin temellerini öğrenmenize yardımcı olmak için 33 saatlik kurs boyunca 181 ders sunar. Adından da anlaşılacağı gibi bu, özellikle çizgi roman karakterleri yaratmak isteyenlerin ilgisini çekecektir. Bununla birlikte, kurs, figür çizimine giriş arayan herkes için iyi sonuç verecektir.

181 dersin tamamı dört farklı kursta toplanmıştır. Her biri, Manga Studio 5 kullanımı ve farklı açılardan yüzleri tasvir etmek de dahil olmak üzere, çizgi roman karakterleri çizmeye başlamak için ihtiyaç duyacağınız farklı bir beceriye odaklanır. İşte Çizgi Roman Karakterleri Çizmeyi Öğren Paketinde bulunan dört kursa daha yakından bir bakış:

  • Adım Adım Figür Çiziminizi Nasıl Geliştirirsiniz?
  • Baştan Sona Dinamik Çizgi Roman Süper Kahramanları Nasıl Çizilir
  • Her Açıdan Adım Adım Kafa Nasıl Çizilir
  • Manga Studio 5’te Dijital Resim İnanılmaz Fantezi Sanatı

Satın alma işleminiz, dört kursun tümüne ömür boyu erişim ile birlikte gelir. Bu nedenle, ister çalışma süreniz kısıtlı olsun, ister zanaattan yıllar sonra bir oturumu gözden geçirmeniz gerekiyorsa, derslerin her zaman sizin için hazır olduğunu bilerek içiniz rahat edebilir.

Kurslar tarafından verilmektedir. Robert Marzulloçevrimiçi ders planları geliştirmek için yıllarını harcayan ve yazarı olan bir sanatçı ve eğitimci Aksiyon Kahramanları Çizmeyi öğrenin. Bu paketi tamamladıktan sonra daha fazla kurs arıyorsanız, çok incelenen kitaba göz atmayı unutmayın.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1