Bir Samsung NVMe SSD satın almak istiyorsanız, şanslısınız çünkü Samsung 980 Pro 2TB, şirketin web sitesinde sınırlı süreli bir indirimin parçası olarak şu anda 110 $ indirimde. Bu, fiyatı %28 gibi büyük bir düşüşle sadece 269,99 $’a düşürür.

Bu Samsung NVMe SSD sırasıyla 7.000MB/s ve 5.000MB/s hızında etkileyici okuma ve yazma hızlarına sahiptir. Ayrıca, kompakt M.2 form faktörü, hem dizüstü hem de masaüstü bilgisayarlara yerleştirmeyi kolaylaştırır. En iyi oyun bilgisayarını kurmak isteyen herkes, bu sürücüye repertuarının bir parçası olarak sahip olsa iyi olur.

Bu yeterince etkileyici değilse, bu Samsung 980 Pro, güvenilir termal kontrolü ile ünlüdür. Denetleyicinin ısı seviyesini yönetmeye yardımcı olmak için bir nikel kaplama kullanır ve hatta NAND çipinde termal kontrol sağlamak için bir ısı yayıcı etiketine sahiptir. Bu arada, Samsung’un termal kontrol algoritması, ısı seviyelerini kendi başına yönetmesine izin veriyor.

Bu pasta kirazla mı geliyor? Kesinlikle öyle. Daha önce bahsettiğimiz tüm avantajlara ek olarak, sürücünüzün genel sağlığını izleyecek, ürün yazılımı güncellemelerini uygulayacak, performans optimizasyonları yapacak ve daha fazlasını yapacak Samsung Magician yazılımını da içerir.

Şimdi alŞimdi al

Samsung 980 Pro 2TB’ye odaklandık, ancak şu anda birkaç Samsung SSD sunuluyor. Şu anda mevcut olan tüm indirimlerin bir listesi:

Birden fazla NVMe SSD satın almak isteyen herkes için ekstra fırsatlar da mevcuttur. Oyun kurulumunuzu geliştirmenin yollarını arıyorsanız, en iyi SSD ve oyun bilgisayarının nasıl oluşturulacağıyla ilgili makalelerimize göz atın – ikisi de iyi bir referans noktasıdır.oyun-2