Bir Plague Tale Requiem bu yıl içinde çıkacak ve artık oyunun Nvidia DLSS ve ışın izlemeyi destekleyeceğini biliyoruz. Bu, her iki teknolojinin de gizli oyun serisinde ilk kez yer alması ve bir GeForce RTX GPU’yu devam oyununu çalıştırmak için ideal bir seçim haline getiriyor.

Haber önce geliyor Bir Veba Masalı Ağıt 23 Haziran’da yapılması planlanan ve geliştirici Asobo Studio’nun oyuna ışın izlemeyi nasıl uygulamayı planladığını umarız ortaya çıkaracak bir vitrin. Ne olursa olsun, Nvidia DLSS ile görsel iyileştirmeleri açmak ve fps’yi artırmak için team green’in piksel itici serisindeki en iyi grafik kartlarından birine ihtiyacınız olacak.

A Plague Tale Requiem’in AMD FSR 2.0 veya daha eski sürümlerini destekleyip desteklemeyeceğine dair bir haber yok, ancak oyun bilgisayarlarında Radeon GPU’su olanlar için parmaklarımızı çapraz tutacağız. Ancak bunu oyunun çıkış tarihi ile birlikte vitrin sırasında öğrenebiliriz.

PC Oyun Geçişi PC Oyun Geçişi Microsoft $9.99 $1 Abone olmak

Oyunu PC Game Pass ile oynayabileceksiniz, böylece aboneler oyun için tam fiyat ödemek zorunda kalmadan A Plague Tale Requiem’in sistemlerde nasıl çalıştığını görebilecekler.oyun-2