öfori aktris Hunter Schafer Lionsgate’e katıldı Açlık Oyunları öncesi niteliğinde, Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı.

Schafer, Coriolanus’un akıl hocası rolünden ahlaki pusulasının özüne kadar her konuda ona tavsiyede bulunan kuzeni ve sırdaşı Tigris Snow’u oynayacak. Ekranda, 12. Bölge’nin yoksul kızı Lucy Gray’i oynayacak olan Tom Blyth ve Rachel Zegler’ın karşısında görünecek.

Schafer ilk oyunculuk çıkışını HBO’da Jules’u canlandırarak yaptı. öfori diziler. Ayrıca, Ocak 2021’de yayınlanan dizi için özel bir bölümün ortak yazarlığını ve ortak yapımcılığını üstlendi. Schafer şu anda Neon filminin yapım aşamasında. guguk kuşu yönetmen Tilman Singer’dan.

Bir Suzanne Collins romanının son uyarlaması, 17 Kasım 2023’te dünya çapında sinemalarda gösterime girecek. Lionsgate’in dört filmi Açlık Oyunları franchise, 2014’te sona erdiğinde dünya çapında 3 milyar doların üzerinde bir gelir elde etmişti ve şimdi, Collins’in distopik dizideki son girişinin uyarlamasıyla ömrünü uzatmak istiyor. Açlık Oyunları: Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı.

Dört filmden üçünü yöneten Francis Lawrence Açlık Oyunları filmler — Ateşi Yakalamak, Alaycı Kuş: Birinci Bölüm ve Alaycı Kuş: İkinci Kısım – franchise yapımcısı Nina Jacobson ve ortağı Brad Simpson ile yapımcı olarak tekrar yönetmen koltuğuna geri döndü. Lawrence da yapımcılık yapıyor. Collins, Tim Palen ve Jim Miller yapımcılığı üstleniyor. Michael Lesslie senaryonun son taslağını yazdı.

Ön bölümün Lionsgate’den gelen giriş satırında şöyle yazıyor: “Panem’in zalim Başkanı olmadan yıllar önce, 18 yaşındaki Coriolanus Snow, savaş sonrası dönemde gözden düşmüş, bir zamanların gururlu ailesi olan soyu için son umut. Başkent. 10. yıllık Açlık Oyunları hızla yaklaşırken, genç Kar, 12. Bölge’nin yoksul haraç kızı Lucy Gray Baird’e akıl hocası atandığında telaşlanır. Ancak, Lucy Gray, hasat töreni sırasında meydan okurcasına şarkı söyleyerek Panem’in tüm dikkatini çektikten sonra, Snow, ihtimalleri kendi lehlerine çevirebileceğini düşünüyor. Şovmenlik içgüdülerini ve yeni keşfedilen siyasi anlayışlarını birleştiren Snow ve Lucy’nin hayatta kalmak için zamana karşı yarışı, sonunda kimin ötücü kuş ve yılan olduğunu ortaya çıkaracak.”

Schafer, CAA, Untitled Entertainment, Viewpoint ve Sloane Offer tarafından temsil edilmektedir.sinema-2