Amazon, 2022 için Prime Day tarihlerini resmen onayladığına göre, çoğumuz 4 Temmuz indirimlerinin hepsinden faydalanmalı mıyız yoksa Prime Day anlaşmalarının daha da iyi olacağı umuduyla sıkı sıkıya mı kalmamız gerektiğini merak ediyoruz. Bu yıl Prime Day, 12 Temmuz ve 13 Temmuz’da gerçekleşecek, yani bu iki yıllık etkinlik, en çok talep gören birçok üründe yılın en iyi tekliflerinden bazılarını sunmak zorunda. Yani, nasıl seçiyorsun? En iyi fiyatlar için nereden alışveriş yapacağınızı nereden biliyorsunuz? Biz de kendimize aynı şeyi soruyorduk ve endişelenme çünkü seni koruduk.

Kesin olan bir şey var – Prime Day anlaşmaları tamamen ortadan kalkacak. Ancak Prime Day, her tür ürün için mutlaka en iyi teklifi sunmayabilir. Bu nedenle, ilk adım, istek listenizi oluşturmak ve ne satın almanız gerektiğine karar vermektir. Listeniz elektronik ve daha küçük tezgah üstü cihazlar gibi öğeler içeriyorsa, Prime Day’den başkasını aramayın. Amazon’un genellikle olduğu gibi bu tür ürünlerde en iyi fiyatları almasını bekliyoruz. Bu, özellikle televizyonlar gibi öğeler için geçerlidir – Prime Day TV fırsatları rakipsiz olma eğilimindedir.

Öte yandan, listenizde şilte, mobilya ve büyük ev aletleri gibi daha büyük ev eşyalarınız varsa, Prime Day’i beklemek istemeyebilirsiniz. Mobilya mağazaları, yatak perakendecileri ve cihaz üreticileri, bu ürünlerde yılın en iyi fırsatlarından bazılarını gerçekleştirmek için hızlanıyor ve siz de bundan yararlanmak isteyeceksiniz. Kartlarınızı doğru oynarsanız, satın almayı hayal ettiğiniz her şeyde şimdiye kadarki en iyi fırsatları elde etmek için bu iki büyük olayı biriktirebilirsiniz.

Peki karar ne? Prime Day 2022, elektronik ve daha küçük ev aletlerinin satın alınacağı yer olacak olsa da, şu andan itibaren 4 Temmuz’a kadar devam eden şilteler, mobilyalar ve büyük ev aletleriyle ilgili tüm inanılmaz fırsatları gözden kaçırmayın.


genel-19