Warner Bros., almak için bir ihale savaşının üstüne çıktı Sundance Kid’in Bazı Pişmanlıkları OlabilirZoë Kravitz’in rol aldığı ve yapımcılığını üstlendiği bir kısa öykü uyarlama paketi.

Son zamanlarda Chris Pine gerilim filminin yapımcılığını yapan Jackson Pictures’dan Matt Jackson Tüm Eski Bıçaklaraynı zamanda yapımcılık yapacak, şirketin Joanne Lee ise yürütücü yapımcılığını üstlenecek.

Leyna Krow’un yazdığı, sundance çocuğu biri doğaüstü güçleri olan, diğeri olmayan banka soyguncusu ikizlere odaklanan bir hikayeyle soygun türünün yeniden tanımlanması olarak tanımlanıyor. İkizlerden birinin adı telekinezi, süper gücü, dil akıcılığı, yenilmezliği ve daha fazlasıyla beyin ve kas gücü olan Maggie, anlatıcı ise operasyonun kendi kendini atayan yüzü. Bu ikiz, Maggie’yi yolun her adımında takip edecek, ancak en yeni girişimleri ters gittiğinde, sürdükleri hayat hakkında ikinci bir düşünceye sahip olmaya başlıyor, özellikle de silah sesleri ona ve içine girilmez kız kardeşine yağmaya başladığında.

Krow, kısa öykü koleksiyonunun yazarıdır. Ben İyiyim, Ama Sen Batan GörünüyorsunMümin Kitap Ödülü finalisti oldu. Kısa öyküsü “Sinkhole” Universal’da Jordan Peele ve Issa Rae ile birlikte kurulurken, ilk romanı The Western Yangın Sezonubu yaz yayınlayacak.

Jackson’ın yapım kredileri arasında Oscar adayı mahkeme salonu draması yer alıyor Chicago 7 Davası ve Molly’nin OyunuAaron Sorkin tarafından hem yönetildi hem de yazıldı.

Kravitz, Matt Reeves’in filminde Robert Pattinson’la birlikte oynadığı Catwoman, namı diğer Selina Kyle rolü sayesinde şimdiden Warners grubunda yer alıyor. Yarasaadam, dünya çapında 770 milyon doların biraz üzerinde hasılat elde etti. Ayrıca Steven Soderbergh’in teknoloji gerilim filminde rol aldı. Kimi, HBO Max için yapılmıştır. Aktris ilk yönetmenlik denemesini şu filmle yapıyor: kedi adasışu anda ön yapım aşamasında olan ve Channing Tatum ile Simon Rex’in başrolde olacağı bir gerilim filmi.

Kravitz, CAA, Untitled ve avukat Bill Sobel tarafından temsil ediliyor. Krow, Levine Greenberg Rostan Literary Agency’de WME ve Sarah Bedingfield tarafından temsil edilmektedir.sinema-2