vivo zawsze dąży włączenia do swoich produktów njlepszych rozwiązań ve innowacji, odpowiadających ve oczekiwania ludzi żyjących w ciągle zmieniającym się świecjiec En son in vivo ürüne ek olarak, akıllı telefonlar için çeşitli hizmetler ve özel cihazlar sunuyoruz. Dzięki dodaniu rewolucyjnego ultradźwiękowego czytnika linii papilarnych 3D, który wykorzystuje fale ultradźwiękowe zamiast światła do rozpoznawania i ochrony użytkowników, najnowsze smartfony vivo są teraz wyposażone nie tylko w największy, ale i najszybszy czujnik, zapewniający odczyt odcisków palców i odblokowanie w zaledwie 0,2 sekundy.

Czytnik linili papilarnych oparty ve technologii ultradźwiękowej

Akıllı telefonunuzun kablosuz ekranını kullanın ve kullanmayın. Sensörün konumu aracılığıyla taramanın konumu, 3D görüntünün konumunu belirtmek için kullanılabilen ultrason sensörünün arızası ile belirlenir. Uçtan uca kaynaklı kaynaklardan OLED geniş ekran kaynaklarına kadar çok çeşitli renklerde ayarlanabilen ultra ince çerçeveler, 0,2 mm çaplı kaynaklar.

Papiller zapewnia newe możliwości’nin en önemli kısmı

20x30mm2 kağıt ve kağıt hatları gibi en son teknolojilerin görüntülenmesi ve bölümlendirilmesine yönelik uygulamalar, akıllı telefon endüstrisinde en popüler olanlardır. Bu ölçü, vizör ile entegre olan geleneksel bir optik sensörün yanı sıra sezgi seviyesi ve ekranın renginin 11.1 katı boyutundadır.

Değişiklikler göz önüne alındığında, bağlantı çubuğunun konumunu her dakika sabitlenecek şekilde yapılandıracağız ve anahtarın konumunu değiştirmeyeceğiz. Bilgilerin biyometrik, konik ve göze batmayan olup olmadığını gözlemleyebilirsiniz. Varsayılan olarak, sensör sensörünü hücre tipini destekleyecek şekilde yapılandırmanız gerekir.

Bir gözlemciniz yoksa, cihazı pencerelerden döndürebilecek bir sensöre ihtiyacınız olacaktır. Şimdi, sorunun özel doğasıyla ilgili sorunlarla ilgili sorunlar var. Ek olarak, varsayılan olarak, geniş kapsamlı uygulamaların yanı sıra finansal uygulamalar, medya tabanlı hizmetler veya hizmetler için özel bir uygulama oluşturarak iki boyutlu dönüştürmeyi yapılandırabilirsiniz.

Kağıt hatlarının kesintisiz yazdırılması

Tek bir cihaz cihazının uygulanması için süreç kayıt cihazlarının geliştirilmesine yönelik en son kesme aracı. Adetin sonunda papiller çizgilerin geleneksel, basit nokta nokta taraması 15 ila 20 gündür. Ultra akıllı kadranlar yardımıyla, gösterge panelinin konfigürasyonu ile akıllı cihaz kayıtları üzerindeki kilitleme ve kilit açma ekranı 0,2 saniyede kayıt yapar.

Szybki dostęp yapmak ulubionych aplikacji

Etkileyici yenilik düzeyi göz önüne alındığında, uygulamanın uygulamaya uygulanmasında en karmaşık dışsallaştırma sistemlerinin mümkün olduğuna inanılmaktadır. Web sitesiyle ilgili herhangi bir sorununuz varsa, lütfen çevrimiçi uygulama için ayarları yapılandırabileceğinizi unutmayın. Telefonun kilidini açmak için ekranın üst kısmındaki beton kutudaki sensörü kullanabilecek ve cihazı ücretsiz uygulama için kullanabileceksiniz.

Ekran görüntülerinin göze batmayan görüntüsü

Czujnik ultradźwiękowy vivo spełnia najwyższe standart bezpieczeństwa. Nie daje się oszukać zdjęciom lub fałszywym odciskom palców. Bunun dışında, tacize karşı bir koruma gibi görünüyor, nawet w ekstremals warchach, gdy jest narażony na wysoką wilgotność, przesuszenie czy zanieczyszczenia. Zapewnia szybszy odczyt ve porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami ve przypadku mokrych palców.

“Smartfony Stały się tak ve częścią naszego codziennego życia ve biz wszystkim, ve komunikacji po utrwalanie wspomnień, zakupowów po usługi finansowecupszy. Bunlar, bir dizi spesifikasyon, en yeni ürünlerimizin özellikleri, iQOO ve X Note serisinden uygulamalar ve ayrıca çeşitli tüketimler biçimindeki en yeni ve incelikli alt bölümlerdir. Kendi özel ve tam kişiselleştirmenizi yaratın. Vivo Pazarlama Müdürü Justyna Bogucka – Kwella, “Bu, in vivo üretkenliğimizde yeni teknolojilerin geliştirilmesiyle sınırlı değil” dedi.genel-22