Twitter, 'Twitter Notları' ile yakında daha uzun tweetler göndermenize izin verecek

heyecan Sonunda, kullanıcıların şu anda yalnızca 280 karakterden oluşan gönderilere izin veren platformda uzun biçimli içerik yayınlamasına olanak tanıyan yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. İle birlikte ‘Twitter NotlarıTechCrunch’a göre, kullanıcılar zengin biçimlendirme ve yüklenen medyayı kullanarak makaleler oluşturabilecek ve daha sonra tweet’lenebilecek ve yayınlandıktan sonra takipçilerle paylaşılabilecek.

Şu anda, özellik belirli bir kullanıcı grubuyla test ediliyor ve şirket yakında kullanıma sunacak.

Uygulama araştırmacıları beğeniyor Jane Manchun Wong daha önce “Twitter Makalesi” olarak adlandırılan geliştirmedeki yeni özelliği fark etti.

“Twitter’ın “Notlar” için yeni çizimi (Twitter Makaleleri),” uygulama araştırmacısı Nima Owji Geçenlerde bir tweet’te söyledi.

Şu anda, Twitter kullanıcıları, insanların okuması için sarsıcı olabilecek, kırık iplikler şeklinde uzun biçimli içerik yazmak zorunda.

Kullanıcılar, Twitter ileti dizileri yazmanın yanı sıra, diğer uygulamalara uzun biçimli içerik yazabilir, bir pdf veya jpg dosyası oluşturabilir ve ardından ekran görüntüsünü alıp Twitter’da yayınlayabilir.

Rapora göre Twitter Notes, kullanıcıların uzun biçimli makaleleri doğrudan platformun kendisine yazmasına izin vererek her iki sorunu da kurtaracak.

“Tweet’ler gibi, Notlar’ın da kendi bağlantısı olacak ve tweet’lenebilir, retweetlenebilir, DM’lere gönderilebilir, beğenilebilir ve yer imlerine eklenebilir” diye ekledi.

Kullanıcılar, ‘Twitter Notları’ yayınlarken, makaleyi kendi özet akışlarına, Twitter Circle’a veya Twitter Circle’a otomatik olarak tweetlemek için kutuları işaretleyebilir veya işaretlerini kaldırabilir. Topluluklar.

Uygulama araştırmacılarına göre, başka bir web sitesinde veya bir e-postada olduğu gibi başka bir yerde paylaşmak için makale URL’sini de kopyalayabilirler.

Araca, doğrudan “Tweetler ve yanıtlar” bağlantısının sağındaki ve “Medya”dan önce kullanıcı profillerinden erişilebilir.

FacebookheyecanLinkedin
genel-9