Ne bilmek istiyorsun

  • Total War: Warhammer 3, üç oyunun haritasını bir araya getiren Immortal Empires adlı devasa bir yeni moda kavuşuyor.
  • Creative Assembly, Salı günü Immortal Empires haritasına ilk bakışını paylaştı ve oyuncuların neler oynamayı bekleyebileceklerini detaylandırdı.
  • Immortal Empires ayrıca haritanın uçlarını okyanus yoluyla birbirine bağlayan Sea Lanes adlı yeni bir özellik ekliyor.
  • Immortal Empires’ın şu anda Ağustos 2022’de beta olarak piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Immortal Empires, oyun üçlemesini keşfetmek için devasa bir oyun alanında birleştiren Total War: Warhammer 3 için savaşıyor.

Geliştirme stüdyosu Yaratıcı Montaj paylaşılan (yeni sekmede açılır) Salı günü oyunculara Total War: Warhammer 3 dünyasının nasıl olduğuna dair bir ilk bakış sunan Immortal Empires haritasına bir bakış (yeni sekmede açılır) büyüyecek. Aşağıdaki haritaya göz atabilirsiniz (büyütmek için resmin sağ üst köşesine dokunun veya tıklayın).

(İmaj kredisi: Sega)

Immortal Empires haritasının devasa olduğunu söylemek yetersiz kalır, çünkü Total War: Warhammer 2’deki Mortal Empires’ın neredeyse iki katı büyüklüğünde, şimdiye kadar oluşturulmuş en büyük Total War haritasıdır. Şu anda, 278 başlangıç ​​fraksiyonu ile 554 yerleşim var. ve 86 Efsanevi Lord. Özellikle Total War: Warhammer 3’teki grupların listesi gelecekteki DLC ile büyüdükçe bu sayının değişeceği kesin.

Immortal Empires’a eklenen birçok yeni özellikten biri de Sea Lanes. Oyun haritasının büyüklüğü nedeniyle, Sea Lanes, oyuncuların karada ilerlemeden ve Ulthuan yakınlarındaki okyanusun ortasını geçmeden haritanın bir tarafından diğerine geçmeleri için bir yol sağlar. Deniz Yollarını aşağıda görebilirsiniz:

(İmaj kredisi: Sega)

Total War: Warhammer 3’ün Immortal Empires modunun şu anda beta formunda Ağustos 2022’de piyasaya sürülmesi planlanıyor ve geliştiricilerin geri bildirim almasına ve gereken şeyleri ayarlamasına izin verirken, oyuncuların bir araya gelen üç oyunun tümünden gruplar ve alanlarla özgürce dolaşmasına izin veriyor.genel-20