Hyundai, Hyundai Staria’yı sevenler için tasarlanmış uygun fiyatlı Stargazer minivanını tanıttı. Aynı zamanda otomobil tasarımı Hyundai Staria’dan ödünç alacak ve dolgu uygun fiyatlı Kia Carens modelinden alınacak.

Önden Hyundai Stargazer, ızgara, süslü farlar ve LED gündüz yanan ışık şeridi ile belirtildiği gibi Staria’yı andırıyor. Tasarımcılara göre bu şerit ekvatoru sembolize etmeli ve H harfi şeklindeki arka lambalar, modelin üretileceği Endonezya’nın doğu ve batı bölgeleri arasındaki bağlantıyı belirtmelidir.Arabanın uzunluğu sadece 4,5 metre olacak yani Staria’dan neredeyse bir metre daha kısa olacak. Bu, kompakt geçitler için standart uzunluktur. Üç sıralı kabin, sürücü dahil altı veya yedi yetişkin yolcu için tasarlanacak.

Araba platformu ve motorları geçen yılki Kia Carens’ten alacak. Alıcılar, 115 hp kapasiteli 1.5 litrelik benzinli “aspire edilmiş” versiyonlara erişebilecekler. ve aynı dizel motor. Altı ileri “mekanik” ve klasik altı ileri “otomatik” seçenekleri mevcut olacak.

Staria tasarımı ve Carens dolgulu ucuz Hyundai minibüsünü tanıttı

Staria tasarımı ve Carens dolgulu ucuz Hyundai minibüsünü tanıttı

Cikarang sanayi bölgesindeki Endonezya Hyundai fabrikasında üretim kurulacak ve Hindistan’daki maliyeti paramızla 600 ila 760 bin ruble arasında olacak.

Hyundai Stargazer’ın prömiyeri 2022’nin sonundan önce gerçekleşecek. Başlangıçta, Hyundai Stargazer Hindistan’da ve Güneydoğu Asya’nın diğer ülkelerinde görünecek.genel-22