Realme GT2 Explorer Master Edition, son zamanlarda söylenti değirmeninin bir parçası oldu. Ayrıca TENAA sertifikasyon sitesinde de görüldü ve sözde temel özelliklerini ortaya koyuyor ve yakında piyasaya sürüleceğini gösteriyor. Daha önce, bu telefonun 2022’nin 3. çeyreğinde ulaşabileceği bildirilmişti. Şimdi, Realme Başkanı Xu Qi Chase’in lansman penceresini Temmuz ayına kadar daralttığı görülüyor. Bu akıllı telefonun geçen yıl Temmuz ayında piyasaya sürülen Realme GT Explorer Master Edition’ın yerini aldığı söyleniyor.

Bir Weibo kullanıcısına 3.000 CNY (kabaca 35.000 Rs.) civarında bir akıllı telefon hakkında soru sorulduğunda, Chase ima etti Bu fiyat segmentinde yaklaşan bir Realme modelinin Temmuz ayında piyasaya sürüleceğini söyledi. Selefi Realme GT Explorer Master Edition’ın geçen yıl Temmuz ayında piyasaya sürüldüğü ve temel model için 2.899 CNY (kabaca 34.000 Rs.) fiyatla piyasaya sürüldüğü göz önüne alındığında, bu yaklaşan akıllı telefonun Realme GT2 Explorer Master Edition olduğuna inanılıyor.

Realme GT2 Explorer Master Edition özellikleri

Daha önce de belirtildiği gibi, bu el cihazının TENAA sertifikası aldığı bildiriliyor. Realme GT2 Explorer Master Edition’ın full HD+ (1.080×2.412 piksel) çözünürlüğe ve ekran altı parmak izi sensörüne sahip 6.7 inç AMOLED ekrana sahip olduğu söyleniyor. Yakışıklı, 128GB, 256GB ve 512GB depolama seçeneklerinin yanı sıra 6GB, 8GB ve 12GB RAM seçenekleri sunacağı söyleniyor. İki adet 50 megapiksel sensör ve 2 megapiksel sensör dahil olmak üzere üçlü arka kamera kurulumuna sahip olacak şekilde listelenmiştir. Ön tarafta 16 megapiksellik bir selfie kamerası da olabilir. 8.2mm kalınlığında ve 199g ağırlığında olması gerekiyordu.

Başka bir rapor, Realme GT2 Explorer Master Edition’ın bir Snapdragon 8+ Gen 1 SoC tarafından desteklenebileceğini öne sürüyor. 100W ve 150W hızlı şarj desteği ile 4.800mAh veya 5.000mAh pil paketlemesi bekleniyor. Akıllı telefonun, üstte bir Realme UI 3.0 kaplaması ile Android 12’de çalıştığı söyleniyor.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.

En son teknoloji haberleri ve incelemeler için Gadgets 360’ı şu adresten takip edin: heyecan, Facebookve Google Haberleri. Gadget’lar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için sayfamıza abone olun. Youtube kanalı.

14 Gün Pil Ömrü Olan Mi Smart Band 7 Tanıtıldı: Tüm Detaylar

genel-8