Sims 4’ün en yeni DLC’si, katılacak iki yeni paket ve keşfedilecek yepyeni bir mahalle ile kurt adamları geri getiriyor. Kurt adamlar, ilk oyunun Makin’ Magic genişlemesinden bu yana Sims’in bir parçası olmuştur, ancak yeni paket onları her zamankinden daha özelleştirilebilir hale getiriyor.

Kurt adam simülasyonları doğrudan Sim-Sim Yarat sayfasından oluşturulabilir veya oyuncular mevcut bir kurt adamla arkadaşlık kurarak ve onlardan onları dönüştürmelerini isteyerek simlerini kurt adamlara dönüştürebilir. Simlerin azgın bir kurt adam tarafından yanlışlıkla döndürülmesi de mümkündür – simler, Moonwood Mill’s Grimtooth Bar & Bunker’daki barmen tarafından iyileştirilebilen veya tam bir dönüşüm için rotasını yönetmesine izin verilen Werebies adlı bir hastalığa yakalanır.

Oyun paketi ayrıca iki kurt adam grubunu da tanıtıyor: barışçıl Moonwood Collective ve asi Wildfangs. Kurt adam sims, her iki gruba da katılmayı seçebilir veya öfkelerini kontrol etmeye ve kurt adam öfkelerini evcilleştirmeye çalışırken yalnız bir kurt olarak yalnız gitmeye karar verebilir. Sims 4’ün vampirler ve büyücüler gibi diğer okült sim türlerinde olduğu gibi, kurt adamlar becerilerini geliştirebilecek ve yeni güçlerin ve meraklıların kilidini açabilecek.

The Sims 4: Werewolves paketi ayrıca, Cats & Dogs genişlemesinde sunulan evcil hayvan özelleştirmesine benzer şekilde, özel işaretler boyama ve damgalama yeteneği ile oyuncuların simlerinin tüylü kurt adam formlarını kapsamlı bir şekilde özelleştirmelerine olanak tanır.

Kurtadam Oyun Paketi 20 $ olarak fiyatlandırılır ve PC’de Steam veya Origin üzerinden, ayrıca PlayStation Store ve Xbox Store’dan edinilebilir.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1