Bu Samsung QB85B 75 inç 4K Smart TV’yi Best Buy’da sadece 2,399,99 $’a indirimli olarak bulabilirsiniz. (yeni sekmede açılır). Amazon’da da var bu fiyatla eşleşti (yeni sekmede açılır), ancak Günün En İyi Satın Alma Fırsatı olduğundan, her iki perakendecide de yarın sona erme olasılığı yüksek. Bu, birkaç ay önce piyasaya sürülen bir TV’de yepyeni bir indirim ve 2.800 dolardan hızla yükseldi. Yani kesinlikle hemen bir yığın kurtarıyorsunuz.

Samsung QN85B serisi, QN90A serisine çok benzediği için beğendiğimiz bir TV olan 2021’in QN85A serisinin yerini alıyor. Rakamları takip ediyor musunuz? Bu sonuncusu, Xbox Series X ve Series S için en iyi 4K TV’ler topluluğumuzda önerdiğimiz şeydir. QN85A ve QN85B biraz farklıdır, ancak oyun için sevdiğimiz özelliklerin çoğunu koruyorlar. Bu nedenle, yepyeni bir TV arıyorsanız ve Halo Infinite’i gerçekten öne çıkaracak bir şey istiyorsanız, bunu bugün indirimde alın.

Öncelikle QN85B, Samsung’un Neo QLED teknolojisini kullanıyor. Bu, aslında OLED almadan görüntü açısından alabileceğiniz kadar iyidir. Muhteşem rengi, güzel detayları ve her şeyi muhteşem kılan Quantum Mini LED’leri var. Neo Quantum İşlemci ile 4K yükseltme bile var, böylece daha eski içerikler bile olabilecek en iyi şekilde görünüyor. Bunun oyun ve film gecesi için etkileri var.

TV ayrıca 4K çözünürlüklerde bile 120Hz tepki süresine sahiptir, bu nedenle oyunlardan spora kadar izlediğiniz her şey sorunsuz görünür. Düşük tepki süresine, derinlik arttırıcıya ve nesneleri izleyebilen veya Dolby Atmos tarafından iyileştirilebilen harika bir sese sahiptir.

Tüm bunlara ek olarak, en sevdiğiniz programları tüm favori uygulamalarınızdan yayınlayabilmeniz için yerleşik bir akıllı platforma sahiptir. Ayrıca, Samsung’un Bixby, Amazon Alexa ve Google Asistanı da dahil olmak üzere tüm akıllı evinizi kontrol etmek için kullanabileceğiniz yerleşik üç sesli asistan vardır.genel-20