Bugünkü tarife kontrolünde, size Teléfonica şebekesinde 60 GB’lık devasa veri hacmine sahip bir tarife sunuyoruz. Mobilcom-Debitel’in teklifiyle yeşil LTE tarifelerinden birine sahip olursunuz ve ayda sadece 19,99 Euro ödersiniz. Çok fazla sörf hacmine sahip ucuz bir tarife arıyorsanız, bu fırsat tam size göre olabilir!

Özellikle cep telefonu sözleşmeleri söz konusu olduğunda, çoğu kişi yalnızca aylık veri hacmine dikkat ediyor. Ancak tarife kontrollerimizde, sağlayıcıların veri tarifeleri için indirme ve yükleme hızlarını ciddi şekilde sınırladığını tekrar tekrar öğreniyoruz. Bu nedenle, Mobilcom-Debitel’deki Telefónica ağındaki anlaşma gerçekten heyecan verici. Çünkü indirmede maksimum 250 Mbit/s var.

Ayrıca, 24 ay boyunca sağlayıcıya bağlı değilsiniz, ancak yine de sözleşmeyi aylık olarak iptal edebilirsiniz. Ayrıca sözleşmenin ne zaman başlayacağını seçmekte özgürsünüz. Aylık 19,99 Euro’ya ek olarak, bir defaya mahsus bağlantı ücreti var. Ancak, Mobilcom-Debitel şu anda bunu 39,99 Euro’dan 9,99 Euro’ya düşürmektedir. Öyleyse çekteki tarifeye daha yakından bakalım.

Mobilcom-Debitel’in tarife teklifi buna değer mi?

Yeşil LTE tarifesi, tamamen net bir sabit orandır. Ek olarak, bu tür tarifeler için oldukça sıra dışı olan 225 MBit/s’lik bir maksimum bant genişliği ile sörf yaparsınız – büyük bir artı puan. Teklif sadece kısa bir süre için geçerlidir, bu nedenle yeni bir plana kaydolmak istiyorsanız acele etmelisiniz. Aşağıda tüm önemli verileri tarife kontrol tablomuzda net bir şekilde bulacaksınız.

yeşil LTE’ye genel bakış

karakteristik yeşil LTE 60 GB
veri hacmi 60 GB
Bant genişliği maksimum 225 MBit/sn
Allnet Daire? Evet
5G?
asgari süre 1 ay
bağlantı ücreti 39,99 € €9.99
Aylık maaş 19.99 €
teklif etmek

Normalde Mobilcom-Debitel’deki tarife aylık 39.99 Euro’dur. Yani şu anda ayda toplam 20 Euro tasarruf ediyorsunuz. Ek olarak, iyi bir bant genişliği ve tarifeyi aylık olarak iptal edebileceğiniz özel bir özellik var. Bağlantı ücretindeki indirim de gerçekten iyi bir teklif için konuşuyor.

Ne yazık ki, burada küçük bir acılık da var, çünkü yeni 5G mobil ağ olmadan yapmanız gerekiyor. 5G özellikli akıllı telefonunuzu tam anlamıyla kullanmak istiyorsanız Vodafone, Deutsche Telekom ve O2 tarifelerimize göz atın. Sağlayıcıların tümü, akıllı telefonlarla ve akıllı telefonlar olmadan 5G sözleşmeleri sunar.

Anlaşma hakkında ne düşünüyorsun? Bu tür tekliflerle ilgili deneyimleriniz oldu mu? Bunları yorumlarda NextPit topluluğuyla paylaşın!genel-27