Resident Evil 7, 1.000’den fazla dokuyu 4K kalitesine yükselterek ve hem VR oynamaya hem de oyunun ışın izleme veya ışın izleme olmayan sürümlerine izin vererek Capcom’un acımasız hayatta kalma korkusunun görsellerini dönüştüren yeni bir mod aldı.

Şu anda mevcut Nexus Modları, Ashok’un 4K lüks doku paketi, Resident Evil 7’de tam olarak 1.497 dokuyu dönüştürerek kasvetli ve çamurlu Baker arazisini ayrıntılı ve her zamankinden daha sürükleyici yeni bir dünyaya dönüştürüyor. Ahşap panellerde çatlaklar ve talaşlar var, metal paslı parçalarla kaplı ve diğer tüm yapışkan ayrıntılar – gevşek çiviler, rastgele kan lekeleri ve sürünen siyah küf gibi – ekrandan daha fazla canlılık ile çıkıyor.

Temel oyunda zaten 4K olan tüm dokulara, desenli halılar ve ince yazılar gibi çeşitli ayrıntılı öğelere dokunulmaz. Bununla birlikte, Resident Evil 7’deki tüm 1K ve 2K dokuları yenilendi ve mod oyunun hem DX11 hem de DX12 sürümlerini destekliyor – son güncellemede eklenen ışın izlemeyi beğenmediyseniz, bunu ücretsiz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz. doku paketi.

Ölümcül Kötülük 2 Ölümcül Kötülük 2 Ölümcül Kötülük 2 Mütevazı Mağaza 39.99 Şimdi al

Modun ne kadar kapsamlı uygulanmasını istediğiniz konusunda da seçenekleriniz var. Ashok iki sürüm yayınladı: ‘tam’ her şeyi 1K veya 2K’ya 4K’ya yükseltirken, ‘lite’ yalnızca 1K dokuları yükseltir, bu nedenle orijinal görsellerden bazılarını korumak, ancak birkaç küçük iyileştirme yapmak istiyorsanız, sen.

Özellikle Resident Evil 7’nin VR desteği göz önüne alındığında mükemmel bir mod – bir kulaklıkla oynarken, eklenen ayrıntı düzeyini ve bunun RE7’deki evleri, bahçeleri ve yıkık kulübeleri nasıl daha gerçek ve daha korkunç hissettirdiğini kolayca anlayabilirsiniz.

Resident Evil 7’nin 4K lüksü şu anda mevcut. detaylı talimatlar nasıl kurulacağı hakkında.oyun-2