Realm Devam Eden Kampanya cep telefonlarının promosyon amiral gemisi serisi – GT 2 ve GT 2 Pro. Na brabie ulic Brackiej, Kruczej, Zgody, Szpitalnej ve Chmielnej ve Warszawie, przechodnie mogą zobaczyć şimdioczesny duvar resmi stworzony biz współpracy z ilustratorem Amadeuszem Mierzwą. Pratik olarak, stilist sanatçıların karakterizasyonunda kendimizi ifade ediyoruz, 30 puana kadar çıkabiliyoruz.

Wraz z kolejnymi premierami produktów realme udowadnia, że ​​​​bliskie marce są współczesne trendy ve şimdiki wzornictwo. Real GT 2 Serisi serisinin altında yer alan, Varşova Meydanı’nda bulunan yeni duvarın ikonik unsuru olan ünlü Naoto Fukasawę’un ikonunu içeren kağıt tasarımından ilham almıştır.

Amadeusz Mierzwa, Z kuşağının en ünlü bin yıllarının ve kuşaklarının en ünlüsü olan DNA işaretlerine dayalı, amiral gemisi akıllı telefonlar realme’yi tanıtan kampanyanın iki unsuru.

Alem aleminden gelen projeler, tek karakter işaretinde bir parıltı yaratır. Mlodej, dynamicznej, rozumiejącej potrzeby, bira także formy komunikacji młodych pokoleń. Komiksowy stili, hakimiyet zółty kolor – czyli kolor realme – oraz enerji wyrazu postacı trzymającej akıllı telefon fonu niesie jasny komunikat: yeni bir teknoloji jst dla Ciebie! Böyle bir marka ile çalışmak, bir gerçek ve Stolicy’nin merkezinde satın alabileceğiniz kendi seçiminizi yapmak mümkündür, tatmin edebiliriz – model Amadeusz Mierzwa, illüstratör, sanatçı.

Flagowe akıllı telefon realme

realme GT 2 Amiral gemisi cihaz, en gelişmiş tasarım ve yazılım tasarım yazılımı, 2K AMOLED ekran, Snapdragon 8 Gen 1 işlemci işlemci, en güçlü pil yönetim cihazıdır. Akıllı telefon, 65W güç ile SuperDart şarj teknolojisi desteğine sahiptir, 5000 mAh pili destekler, Anten Matrix sistemine sahiptir, Dolby Atmos stereoyu destekler ve sisteme Realme UI 3.0 12 arabirimlerini önceden yükler.

GT2 realm akıllı telefon tasarımı, pili, UI 3.0 realmase arayüzü ve RAM desteği ile GT 2 Pro modeli ile benzer bir bileşene sahip olup, E4 AMOLED 120 Hz ekran işlemcisi, Snapdragon 888 5G işlemci, Paslanmaz çelik sistem Vapor Cooling Plus oraz tryb GT 3.0.

GT 2 realm serisi, aracın emisyon seviyesini %35,5 üretim hızında (kilogram başına 2,5 kg üretim) değiştirme yeteneğine sahip özel bir biyopolimer paneline sahip akıllı telefonlarla donatılmıştır. Opaklık alanında, plastik maruziyeti en aza indiren yenilikçi ürünler yaygın olarak kullanılmaktadır – yüzde 21.7’ye 0,3’e kadar.genel-22