OnePlus, yazılım hatalarını düzeltme konusunda çok hızlıdır, ancak bazen sorunları düzeltmeye yönelik güncellemeler yenilerini ortaya çıkarır. Ne sıklıkta göz önüne alındığında OnePlus yeni yazılım güncellemeleri yayınlar, bunun kesinlikle olması gerekir, bu da müşterilerin kaçamayacağı bir kısır döngü yaratır.

Bununla birlikte, şirketin biraz daha eski amiral gemilerinden birine sahipseniz, örneğin OnePlus8/Pro, OnePlus 8T veya OnePlus 9R, artık bu telefonların geçmişte aldığı güncellemelerden birinin neden olduğu birkaç hatayı düzelten küçük ama önemli bir güncelleme için uygunsunuz.

Tüm bu telefonların aynı değişiklikleri aldığını vurgulamak için OnePlus, üç güncellemenin tümü için aynı kod adını belirledi: OxygenOS 12 C.21. Güncellemeyi yükledikten sonra alacağınız değişikliklerin tam listesi aşağıdadır:

sistem

  • [Improved] sistem kararlılığı
  • [Fixed] kilitlendikten sonra ekranın belirli senaryolarda anormal şekilde devam etmesi sorunu
  • [Fixed] Hızlı başlatmayı etkinleştirdikten sonra bazı hareket işlemlerinin anormal şekilde çalışması sorunu

Kamera

  • [Fixed] Belirli senaryolarda Ultra Steady’yi açarken çökme sorunu

Yeni OxygenOS 12 C21 güncellemesi şimdiden OnePlus 8’e sunuluyor. OnePlus 8 Pro, OnePlus 8T ve OnePlus 9R, ancak herkesin alması birkaç gün sürecek, bu yüzden henüz sizin için görünmüyorsa sabırlı olun.telefon-1