Şaşırtıcı ama çok da şaşırtıcı olmayan bir olayda, Carl Pei’nin Nothing şirketinden Nothing Phone 1’in Amerika Birleşik Devletleri’ne gelmeyeceğini öğrendik. Bu birçok insan için şaşırtıcı gelse de, bu olması gereken bir şeydi.

Nothing Phone 1 gelecek vaat eden bir cihaz olmak istiyor ve tıpkı OnePlus gibi akıllı telefon pazarını biraz değiştirmeye çalışıyor. Dün, telefonun arkasındaki çarpıcı glif aydınlatması da dahil olmak üzere cihaza ilk düzgün bakışımızı aldık.

Telefon Ekranları için Android Auto Resmen Sona Eriyor

Çok Abartılı Hiçbir Şey Telefon 1 ABD’de Çıkış Yapmayacak ve İthal Etseniz Bile Çalışmayacak

Nothing Phone 1 hakkında hala bilmediğimiz çok şey olsa da, cihazın en azından resmi kapasite açısından ABD’ye ayak basmayacağı artık doğrulandı.

Telefonu (1) tüm dünyadaki topluluğa ulaştırmayı çok isterken, önde gelen yerel taşıyıcılarla güçlü ortaklıklara sahip olduğumuz Birleşik Krallık ve Avrupa dahil olmak üzere iç pazarlara odaklanıyoruz. Bildiğiniz gibi, akıllı telefonun ülkenin hücresel teknolojileri tarafından desteklenmesinden operatör ortaklıklarına ve yerel düzenlemelere kadar, bildiğiniz gibi bir akıllı telefonu piyasaya sürmek çok zaman alıyor ve hala genç bir marka olduğumuz için bu konuda stratejik davranmamız gerekiyor.

Şirket haberi doğruladığı için, onay Nothing’den doğrudan bir açıklamadır. PCMag. Şirket, ABD pazarına girerken Hiçbir Şeyin karşı karşıya olmadığı ana sorunun taşıyıcı ortaklıklar olduğu hakkında konuştu.

Gelecekte ABD destekli bir akıllı telefon piyasaya sürmek için büyük planlarımız var. Şimdilik, ABD’deki sınırlı sayıda özel topluluk yatırımcımız, kapalı bir beta programı aracılığıyla telefona (1) ulaşabilecek. Bu arada, okuyucular telefonun (1) mümkün olan en kısa sürede ABD’de kullanıma sunulmasını gerçekten istiyorlarsa, bizi bilgilendirmek için operatörlerini aramaları gerekir.

İyi haber şu ki, ABD’de bir Nothing Phone 1’e sahip olmak isteyenler için şirket, ABD ağlarını destekleyecek bir varyant üzerinde çalışıyor ancak şu anda bununla ilgili bir haber yok.

Yine de ABD’de bir Nothing Phone 1’i içe aktarmayı başarırsanız, cihaz T-Mobile’da yalnızca sınırlı bir kapasitede çalışacağından, AT&T’de VoLTE hizmetinden yoksun olacağından ve Verizon’da hiç çalışmayacağından, cihazı kullanırken sorun yaşarsınız. .genel-17