Neon Beyaz sistem gereksinimleri, sizi öbür dünyada hızlı koşmaktan alıkoymaz ve oyun PC’nizi mezara götürmeleri pek olası değildir. FPS oyunu, canlı görseller ve hızlı tempolu iblisleri öldüren maskaralıklar içeriyor, ancak cennetin kapılarına girmek için en iyi grafik kartına ihtiyacınız olmayacak.

Angel Matrix’e göre Neon Beyaz sistem gereksinimlerioyunu çalıştırmak için bir GTX kartına bile ihtiyacınız yok, çünkü bu bir Nvidia GeForce GTS 450 – 2010’a dayanan bir kart üzerinde çalışacak. FPS’yi artırmayı ve daha yüksek ayarlarla oynamayı tercih ediyorsanız, geliştirici, her ikisi de 2GB VRAM içeren bir GTX 750 Ti veya AMD Radeon HD 7850 kullanılmasını önerir.

Bellek açısından, Neon White’ın oyun RAM gereksinimlerini karşılamak için yalnızca 6 GB’a ihtiyacınız olacak. Ayrıca SSD’nizde veya sabit sürücünüzde yalnızca 6 GB yer açmanız gerekecek; bu, depolama alanınızı tıkayan Call of Duty: Warzone gibi tıknaz nişancı oyunlarınız varsa bir lütuf olabilir.

Neon Beyaz, Steam Deck’te Doğrulandı, bu nedenle elde taşınır PC’nin spektral platform oyununu kullanırken herhangi bir sorunu olmamalıdır. Taşınabilir güç merkezi, oyunu 60 fps’de bile çalıştırabilir, bu nedenle önümüzdeki ayın en çok oynanan Steam Deck oyun listesinde bir yer kapma şansı var.

Asgari Önerilen
işletim sistemi Windows10 64 bit Windows10 64 bit
İşlemci Intel Core 2 Duo E6750
AMD Phenom II X3 720
Intel Core i3-2100
AMD Phenom II X4 965
Veri deposu 6GB 6GB
GPU Nvidia GeForce GTS450
AMD Radeon HD 5750
NVIDIA GeForce GTX 750 Ti
AMD Radeon HD7850
VRAM 1 GB 2 GB
Depolamak 6GB 6GB

Soruyu cevaplamak için Neon White sistem gereksinimleri testini PCGameBenchmark’ta yapın… Neon Beyaz’ı çalıştırabilir miyim?oyun-2