Modern Love Haydarabad çıkış tarihi çıktı. Çarşamba günü Amazon Prime Video, romantik antoloji dizisi Modern Love’ın Telugu dilindeki uyarlamasının 8 Temmuz’da yayın platformunda çıkış yapacağını duyurdu. Altı bölümlük orijinal Prime Video, Telugu izleyicisini etkilemek amacıyla dört film yapımcısını Nagesh Kukunoor, Uday Gurrala, Devika Bahudhanam ve Venkatesh Maha’yı bir araya getiriyor. Showrunner Kukunoor, Revathy ve Nihya Menen, Aadhi Pinisetty ve Ritu Varma ile Suhasini Maniratnam ve Naresh Agastya’yı “Muhtemel Pandemik Rüya Ortağım”, “Bulanık, Mor ve Dikenli” ve “Neden Beni Orada Bıraktı” filmlerinde yönetiyor. , sırasıyla.

Kalan Modern Aşk Haydarabad bölümlerinden Gurrala, “Bu Senaryoyu Palyaço Ne Yazdı!” Abijeet Duddala ve Malavika Nair tarafından yönetilirken, Bahudhanam Ulka Gupta’yı yönetiyor ve Naresh’in yönettiği “Bu Hışırtılar Hakkında” Maha, bu arada Komalee Prasad ile “Finding Your Penguen”i yönetiyor.

Kukunoor hazırlanan bir açıklamada şunları söyledi: “Modern Love gibi dünyanın dört bir yanındaki hayranların ve izleyicilerin kalplerine dokunan prestijli uluslararası bir franchise için Amazon Prime Video ile ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Modern Love Hyderabad’ın cazibesi, megapoller olan New York ve Mumbai’den farklı olarak, çok kültürlü kökleriyle temas halindeyken son on yılda hızlı bir modernleşmeye tanık olan bir şehir olmasıdır. Bu, şehrin gerçek kültürel özünün ve sosyal dokusunun bu modern aşk hikayelerinde nasıl yer alabileceğine dair mükemmel bir çalışma yaptı.”

Modern Aşk Mumbai İncelemesi: Dhruv Sehgal, Amazon Prime Video Anthology Spin-Off’unu Kurtaramaz

Daha önce İngilizce drama Hyderabad Blues ve spor draması gibi filmler için Kukunoor ile işbirliği yapan Elahe Hiptoola İkbalModern Love Hyderabad’da yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Modern Love Hyderabad, 13 Mayıs’ta Amazon Prime Video’da yayınlanan Hintçe versiyonu Modern Love Mumbai’den sonra Modern Love’ın ikinci Hint uyarlamasıdır. Bunu Tamil dilindeki Modern Love Chennai izleyecek.

Modern Love Hyderabad’ın altı bölümünün tamamı 8 Temmuz’da dünya çapında Amazon Prime Video’da çıkıyor.


Modern Aşk Haydarabad

Geliyor
Prime Video

 • Tür Romantik
 • Oyuncu kadrosu

  Aadhi Pinisetty, Nithya Menen, Ritu Varma, Suhasini Maniratnam, Revathy, Naresh, Malavika Nair, Abijeet Duddala, Naresh Agastya, Komalee Prasad, Ulka Gupta

 • Müdür

  Nagesh Kukunoor, Venkatesh Maha, Uday Gurrala, Devika Bahudanam

 • Üretici

  Elahe Hiptoola

 • Üretme

  SIC Productions (Filmler)

En son teknoloji haberleri ve incelemeler için Gadgets 360’ı şu adresten takip edin: heyecan, Facebookve Google Haberleri. Gadget’lar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için sayfamıza abone olun. Youtube kanalı.

OnePlus 10T Testi İddiaya Göre Hindistan’da Başlıyor, OnePlus 10 Pro’dan Daha İyi Oyun Akıllı Telefonu Olduğu Söyleniyor

Güney Kore, Terraform Labs Kripto Probu Arasında Seyahat Yasaklarıyla Düzinelerce Vuruldu

genel-8