Epic Games Store’a özel bir oyun olduktan hemen sonra, Tiny Tina’s Wonderlands 23 Haziran 2022’de Steam’e gidiyor. Şok edici olan, başlığın sadece üç ay sürmesi. Buhar.

Gearbox’a göre Tiny Tina’s Wonderlands Steam’e geldiğinde iki versiyon olacak; Standard Edition 59,99 $ veya Chaotic Great Edition 79,99 $ fiyatla. Daha pahalı sürümde, Dragon Lord Pack bonus içerik, Season Pass biçiminde bazı ekstra içerikler gelir; bu, gelecekteki bir güncellemede piyasaya sürülecek ekstra oynanabilir bir sınıfı içerir. Butt Stallion kozmetik paketive dört Mirrors of Mystery DLC’sinin tümü.

Epic Games Store için Tiny Tina’nın Harikalar Diyarını zaten satın aldıysanız ve Steam sürümüne iki kez dalmaya karar verdiyseniz, oyun kaydınızı aktarabilirsiniz. Ancak, verileri manuel olarak taşımanız gerekir.

Son olarak, Tiny Tina’nın Harikalar Diyarı’nın Steam versiyonu da çapraz oyun içeriyor, yani konsol versiyonları ve EGS versiyonu ile oynamaya devam edebileceksiniz.

Aklıma sonunda Epic Games Store’a karşı olan ancak piyasaya çıktığından beri Tiny Tina’s Wonderlands’i oynamayı dört gözle bekleyen bir kişi geliyor.

Yazar hakkında


oyun-4