Minecraft harika çok yönlü bir sanal alan oyunudur, ancak belki de en ilginç kullanımlarından biri eğitim içindir – ve şimdi Minecraft: Education Edition mobil sürümü dünya çapında çok daha fazla öğretmene yardımcı olacak şekilde ayarlanmıştır, çünkü artık “herkesin kullanımına açıktır”. açık Deneme sürümü.

Farkında değilseniz, Minecraft’ın bu sürümü, aşağıdakiler de dahil olmak üzere bir dizi farklı konuyu öğretmeye yardımcı olmak için tasarlanmıştır. STEM konuları ve matematik. Minecraft: Education Edition PC sürümü bir süredir mevcuttu, ancak daha önce birkaç şanslı kişi dışında iOS ve Android’de hiç olmamıştı.

Mobilde olanlar, Minecraft: Education Edition betasının şimdi uygun muhtemelen bu makaleyi okumak için kullandıkları cihazda. Doğru sürümü nasıl indireceğinizle ilgili daha fazla ayrıntı istiyorsanız, bu bağlantıdan bununla ilgili her şeyi okuyabilirsiniz.

Bazı önemli yeni eklemeler betanın bu sürümüne, genişletilmiş dünya yüksekliği, yeni mağara oluşturma seçenekleri ve daha uzun dağlar gibi normal Minecraft oyuncularının muhtemelen kabul ettiği birkaç şey dahildir. Bunların hepsi, şu anda hepimizin The Wild oynadığımız için uzak bir anı gibi görünen Caves and Cliffs bölüm 2 güncellemesinden gelen şeyler.

Ayrıca, çok oyunculu modda da, çoğunlukla daha az ağ yapılandırması gerektirerek işleri daha kolay hale getirmeyi amaçlayan birkaç iyileştirme var. Her şey oldukça niş çünkü Minecraft: Education Edition’ı yalnızca öğrenciler veya öğretmenler kullanıyor olabilir, ancak oyunun bu sürümünün evde PC’si olmayanlar için daha erişilebilir olması yalnızca iyi bir şey olabilir.

PC için Oyun Geçişi PC için Oyun Geçişi Microsoft $9.99 $1 (ilk ay) Abone olmak Network N, Microsoft ve diğer programlar aracılığıyla yapılan uygun satın alımlardan komisyon alır.

Diğer Minecraft haberlerinde, bir hayran devam etmeye ve oyunun orijinal fragmanını, oyunun modern çağı için yeniden oluşturmaya karar verdi. Bu nostaljik bir zevk ve kontrol etmelisiniz.oyun-2