Yaz, PC oyuncusu olmak için iyi bir zaman, çünkü genellikle çok büyük indirimlerle büyük oyun satışları oluyor. Ve bunların en sonuncusu, perakendeci Fanatical’dan geliyor.

Şu anda, daha fazlası var 6.000 oyun Fanatical’da indirimde (yeni sekmede açılır), % 95’e varan indirimler sunuyor. Bu, aşağıdakiler de dahil olmak üzere bazı çok etkileyici oyunlarda ciddi miktarda tasarruf edebileceğiniz anlamına gelir. Elden Ring %12 düşürüldü (yeni sekmede açılır) ve Assassin’s Creed Valhalla: Complete Edition 63 dolara satışta (yeni sekmede açılır) 140 dolardan düşürüldü. Bu fırsatların yalnızca sınırlı bir süre için geçerli olduğunu ve bazılarının yalnızca birkaç saat sürdüğünü unutmayın.

Fanatical’ın Red Hot Sale’i, Steam kodlarıyla birlikte gelen çok çeşitli indirimli PC oyunları içerir, yani satın aldığınız anda, yeni sahip olduğunuz oyunları indirmeye başlayabilirsiniz.

Satılık çok sayıda bireysel oyun olsa da, bir şans harcamanıza gerek kalmadan PC oyunları koleksiyonunuzda bir boşluğu doldurmanıza yardımcı olabileceğinden, sunulan paketlerden bazılarına göz atmanızı öneririz. Örneğin, STALKER Complete Bundle size STALKER oyunlarının üçü de %66 düşüşle (yeni sekmede açılır)yani STALKER 2: Heart of Chornobyl’i beklerken sizi devam ettirecek çok şeyiniz olacak.

Ayrıca oyunların özel sürümlerini aramaya değer, çünkü bunlar size bir oyunun tüm ekstra içeriğini normalden çok daha ucuza verir. Örneğin, Civilization VI Platinum Edition’da %82 indirim var (yeni sekmede açılır)oyunun fiyatını 119 $ ‘dan 21 $’ a düşürdü.

En iyi PS5 oyunlarının 70 dolara satılabildiği ve en iyi Xbox Series X oyunlarının da pek ucuz olmadığı bir zamanda, PC oyunları, kendinize bir dizi yüksek kaliteli oyun paketi almanın daha uygun fiyatlı bir yolu olabilir, ancak biz de size tavsiye ederiz. Onları en iyi oyun bilgisayarı veya en iyi oyun dizüstü bilgisayarı için seçtiklerimizden birinde oynayın.

Fanatical’ın satışı sonsuza kadar sürmeyecek, ancak iyi haber şu ki Amazon Prime Day hemen köşede, yani etkinliğe kadar olan ve 12 Temmuz’da zirveye ulaşan teknoloji, oyunlar ve daha pek çok konuda çok daha fazla fırsat olacak. 13.genel-26