İnşa etmek için en iyi Genshin Impact It’i mi arıyorsunuz? Arataki Itto, yarı-oni Geo kilden bir karakterdir ve Inazuma’daki Arataki çetesinin lideridir. Biraz kaba görünse de, süslü kısa paltosunun altında altın bir kalple aslında sadece yaramaz.

Itto, Genshin Impact 2.4 güncellemesinde kullanıma sunuldu ve diğer Geo kullanıcısı Gorou ile birlikte Genshin Impact 2.7 güncellemesinin bir parçası olarak bir banner yeniden yayınlandı. Bu karakterler, Genshin Impact seviye listemize girdiklerinde bir sıçrama yaptı. en iyi Genshin Impact Itto inşa hemen S katmanımıza girdi. Itto’ya doğru parti üyelerini sağlayabilirseniz, verdiği hasar oyundaki en iyi karakterlerle rekabet edebilir. İşte inşa edilecek en iyi Genshin Impact Itto ve en iyi takım kompozisyonu, ayrıca tüm Genshin Impact Itto yeteneklerini de inceleyebilirsiniz.

Genshin Impact Arataki Itto DPS yapısı

Itto’nun hasarının önemli bir kısmı savunma durumundan gelir. Pasif yeteneği Bloodline of the Crimson Oni, hücum saldırı hasarını savunmasının %25’i kadar artırır. Itto’nun makul bir taban saldırısı vardır, ancak verdiği hasarın büyük kısmı, savunmasını bir saldırı bonusuna dönüştüren, saldırı hızını artıran ve saldırılarının Geo hasar vermesini sağlayan nihai gücünden gelir. Bu nedenle, en iyi strateji, savunmasını güçlendirmek ve mümkün olduğunca kilmore’unuzla insanları tokatlamak.

Itto’nun insanları tokatlaması için en iyi çamur, yeni Kızıl Dikenli Taş Dövücü Kritik hasar sağlayan beş yıldızlı silah, Itto’nun savunmasını %28, normal ve yüklü saldırı hasarını ise savunmasının %40’ı kadar artırır. Itto için mükemmel bir seçimdir, ancak elde edemezseniz, Yılan Omurgası Kritik oranını yükselttiği ve Itto’nun sahada olduğu her dört saniye için hasarını %6 artırdığı için iyi bir ikincil seçimdir, ancak karşılığında %3 daha fazla hasar almasına neden olur.

Daha elde edilebilir bir silah arıyorsanız, beyaz kör başka bir güçlü adaydır, çünkü Itto’nun normal veya yüklü bir saldırıya her vurduğunda altı saniye boyunca saldırı ve savunmasını %6 artırır. Bu etki dört kata kadar birikebilir.

Razer DeathAdder V2 Pro - Genshin Etki Sürümü Razer DeathAdder V2 Pro – Genshin Etki Sürümü Razer DeathAdder V2 Pro – Genshin Etki Sürümü Razer $139,99 Şimdi al Network N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.

It’in savunmasını, Jeo hasarını ve kritik oranını veya kritik hasarını artırmak için en iyi eserler. Yaklaşan Zengin Rüyaların Kabuğu onun için özel olarak hazırlanmıştır, Itto’ya bir savunma bonusu verir ve ona bir coğrafi saldırı ile bir rakibe her vurduğunda %6 savunma güçlendirmesi ve %6 Geo hasar bonusu sağlar. Bu etki dört kata kadar birikebilir.

Takımınız iyi bir kalkan çalışma süresine sahipse, Bolide’yi Geri Döndürmek dörtlü set aynı zamanda Itto için uygun bir seçimdir, çünkü bir kalkanla korunurken ona ek %40 normal ve yüklü saldırı gücü verir.

Alternatif seçenekler şunları içerir: Arkaik Petra iki parçalı bir setin yanı sıra %15 Geo hasar bonusu için iki parçalı set Asillerin soylu davranması gereği Itto’nun temel patlama hasarını artırmak için ayarlandı.

Genshin Impact Itto, savaşın ortasında enerjiyle çevrili, sert bir şekilde ileriye bakıyor

Arataki Itto en iyi takım kompozisyonu

Itto’nun herhangi bir Geo ekibine iyi uymasını bekliyoruz. İdeal olarak sancaktar arkadaşı Gorou tarafından destekleniyor; Takımınızda hem Gorou hem de Itto varsa, Gorou’nun güçlendirmelerinden en iyi şekilde yararlanmak için en az bir Geo karakteri daha çalıştırmalısınız.

Ningguang veya Albedo için mükemmel bir takım arkadaşı olurdu; Zhongli başka bir iyi seçenek. Takımı başka bir Geo karakteriyle veya meraklıları için Bennett ile tamamlayabilirsiniz. Bu karakterlere sahip değilseniz, saha dışında hasar sağlamak için bir alt DPS’ye ihtiyacınız olacak – Raiden Shogun, Xingqiu veya C2 Ganyu’yu öneriyoruz.

Razer Iskur X - Genshin Etki Sürümü Razer Iskur X – Genshin Etki Sürümü Razer Iskur X – Genshin Etki Sürümü Razer 499,00 $ Şimdi al Network N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.

İnşa etmek için en iyi Arataki Itto’yu bir araya getirmek için ihtiyacınız olan her şey bu – bu çok önemli primogemler için yeni Genshin Impact kodlarına dikkat edin.oyun-2