Lea Seydoux'nun kırmızı halı fotoğrafı

Fotoğraf: Jason Mendez (Getty Resimleri)

Warner Bros. açılışını yaptı. çantasına giderek daha fazla isim eklemeye devam etmek için gişe rekorları kıran bilimkurgu Léa Seydoux topluluğa katıldığı için franchise Kumdan tepe: Bölüm iki. Son tarih raporları Frank Herbert’in bilim kurgu destanına dayanan ve yönetmen, yapımcı olarak geri dönen Denis Villeneuve’den gelecek devam filminde Lady Margot’u oynamaya hazırlanıyor. ve Jon Spaihts ile birlikte yazar.

bu Ölmek İçin Zaman Yok aktris yakın zamanda duyurulan oyunculara katıldı Christopher WalkenFloransa Pugh, ve austin uşak. Geri dönen oyuncular arasında Timothée Chalamet, Zendaya, Rebecca Ferguson ve Josh Brolin yer alıyor.

Leydi Margot, Leydi Jessica (Ferguson) ile birlikte Bene Gesserit kardeşliğinin bir parçasıdır. Muhterem Anne’nin amaçlarını ilerletmek için çeşitli aileler arasında aşılanmış olan tarikatın kraliyet aileleri üzerindeki etkisi. Amaçlarına Jessica’dan daha sadık ve varlıklarını korumak için daha fazla planlarını harekete geçirmede rol oynuyor. nasıl olursa olsun Atreides Hanesi’ne yapılan saldırıdan sonra işler sarsılır.ll wOyuncuların çoğu Jessica ve Paul’ün (Chalamet) farkında değiller. hayatta kaldı ve Fremenlerle birlikte saklanıyorlar.

Kumul: İkinci Kısım 20 Ekim 2023’te piyasaya sürülmesi planlanıyor.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7