Resmi olmayan Grand Theft Auto III Unreal Engine 5 remake, konsept fragmanında zaten harika görünüyordu, ancak tarihli orijinal ve daha yeni Definitive Edition remaster ile karşılaştırıldığında daha da iyi görünüyor.

TeaserPlayRockstar Games’in serideki üçüncü girişinin Unreal Engine 5’in yeniden çevrimi için konsept fragmanını kısa süre önce paylaşan , resmi olmayan yeniden çevrim, orijinal sürüm ve Kesin Sürüm arasındaki büyük farkları vurgulayan yeni bir karşılaştırma videosu yayınladı. Bazı ayrıntılar biraz eksik olsa da, resmi olmayan bir hayran yapımı yeniden yapılanmanın, Definitive Edition’dan yalnızca birkaç dizide orijinal oyuna daha fazla adalet sağlaması hala etkileyici.

Grand Theft Auto III, Yeni Konsept Fragmanı’nda Unreal Engine 5’te İnanılmaz Yeniden Yapılmış Görünüyor

Bu videoda Rockstar’ın GTA III’ünü son remake videomuzla karşılaştırdık, umarım bu videolar oyuncuların beklentilerini yükseltir ve Rockstar gibi şirketleri daha kaliteli remakeler yapmaya zorlar.

Grand Theft Auto III Definitive Edition, GTA Vice City ve GTA San Andreas’ı da içeren Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition koleksiyonuna dahildir. Nathan’ın incelemesinde vurguladığı gibi, yeniden yapımlar piyasaya sürüldüğünde arzulanan çok şey bıraktı, ancak lansmandan sonra yayınlanan birçok güncelleme en göze çarpan sorunları ele aldı.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, nostaljik eğlenceden paylarına düşeni sağlayan gerçekten çığır açan bazı oyunlar topluyor, ancak 2021’de burada parlamaları için çok az şey yapıldı. Sonuç olarak, kalitesiz bir görsel yükseltme, dalgalı performans ve eksiklik anlamlı güncellemeler veya ekstralar, ilk etapta onları neden sevdiğinizi sorgulamanıza neden olabilir. Belki bu koleksiyon Rockstar’dan (veya mod yapımcılarından) gelen güncellemelerle rahatsız edilebilir, ancak şimdilik Aranıyor Seviyesi düşük.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition artık dünya çapında PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One ve Nintendo Switch’te mevcut.genel-17