Hinata, Orochimaru, Itachi ve Gaara’nın her biri iki yeni kıyafetle battle royale’e gitmeleriyle birlikte Fortnite’ın Naruto görünümleri nihayet açıklandı ve bizim için her şey nihai waifu ile ilgili.

Fortnite iyi bir crossover’a yabancı değil ve birçok insan için masadakilerin gerçekten bir sınırı yok. Eşya mağazası şu anda Örümcek Adam, Uncharted ve hatta Aramızda bile temsil ediliyor, ki bu tek gerçek Çılgınlık Evreni, Tom Holland bunların en az %66’sında olmasına rağmen.

Daha fazla Naruto görünümü alacağımızı zaten biliyorduk, ancak Epic Games ortağından gelen hızlı tweet’ler sayesinde Şiinaşimdi birkaç tanesinin yanında kozmetikleri tam olarak görebiliyoruz. harika yeni yükleme ekranları.

Fortnite oyuncuları artık ellerini kaldırabilir hinata hyungaNaruto’nun waifu, dövüş ve gündelik kıyafetleri sayesinde mümkün olduğunca Hinata’ya benziyor. Orochimarugarip yılan fanatik şeytan ve bazen arkadaş da burada, birlikte itachiSasuke’nin talihsiz ağabeyi ve Gaarakim kumla dolu olmayan bir kucaklaşma ister.

Bu karakterlerin her biri 23 Haziran Perşembe günü güncellemeyle gelecek, ancak hepsi bu kadar değil.

Bu kaplamaların yanı sıra, şuraya da gidebilirsiniz: Fortnite sitesinin Nindo bölümü Paths of Nindo mücadelelerine kaydolmak için. bir açıklandığı gibi haber yazısı, zorluklar 21 Haziran – 7 Temmuz arasında olacak ve oyuncuların çeşitli farklı ifadeler, birçok deneyim puanı, özel bir Akatsuki kaplaması ve hepsini yaparsanız özel bir Manda Planör kazanmalarına izin verecek. Manda, animede büyük, yaşlı bir yılandır, ancak battle royale oyununda etrafta dolaşmak için kullanılabilir.

Razer BlackShark V2 ProRazer179,99 $GÖRÜŞNetwork N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.

Oyuncuların tüm yolları tamamlamak için ilk altı bitirmeleri, fırtına çevrelerinde hayatta kalmaları, biraz balık tutmaları ve birkaç avlama yapmaları gerekecek, ancak planör oldukça havalı görünüyor, bu yüzden muhtemelen buna değecek. Bir şeyleri takip etmeye hevesliyseniz, Nindo web sitesinde ilerlemenizi takip edebilirsiniz.

Diğer Minecraft haberlerinde Grapple Gun, yaratıcı moda yeni geldi ancak ana oyunda arıyorsanız, bilmeniz gereken her şey burada.oyun-2