Fortnite Darth Vader patronunun nerede olduğunu bilmek ister misiniz? Uzun süredir devam eden battle royale oyunu için en son güncelleme, Fortnite haritasına yeni bir alan, yeniden dengelenmiş silahlar ve araçlar ve yeni görevlerle geliyor. Ancak, çoğu insanın hakkında konuşacağı şey Sith Lord’un adadaki görünüşüdür; En azından Vader olması gerekiyordu, ancak ikna edici bir Darth Vader Fortnite cildi giyen bir NPC olabilir.

Her iki durumda da, bunu ortadan kaldırmaya çalışmaktan hoşlanıyorsanız Fortnite Darth Vader özenti, en az bir kişiyle ekip kurmanızı öneririz. Bir kişi Stormtroopers’ı devirmeye odaklanmalı, ekibinizdeki diğer herkes Darth Vader’a ateş etmelidir. Zaten bir noktada onunla yüzleşmeniz gerekecek çünkü Vibin’in zorluklarından birini tamamlamak için bir Star Wars silahı kullanmanız gerekiyor – ve Darth Vader ışın kılıcı kesinlikle en iyi seçenek. Size bir dövüş şansı vermek için, Darth Vader’ın yerini nerede bulacağınızı ve onu nasıl yeneceğinizi aşağıda inceleyeceğiz.

Fortnite Darth Vader konumları

Bir maçın başlangıcında savaş otobüsüne girer girmez, bir İmparatorluk mekiğinin haritaya girme şansı var. Otobüsü geçecek ve sonunda haritada bir yere inecek. Mekiğin inebileceği birkaç yer var, ancak herhangi bir maçta hangi konuma ineceği rastgele. Ardından herkesin görebileceği bir işaret belirecektir. Hemen oraya gitmek cazip gelebilir, ancak Darth Vader ve birkaç Stormtrooper mekiğin yakınında devriye gezeceği için bu büyük bir hata olur.

İşte tüm Fortnite Darth Vader konumları:

  • LogJam Lotus’un kuzeybatısındaki dağın yukarısında
  • LogJam Lotus’un kuzeydoğusundaki dağın yukarısında
  • Coney Crossroads’ın güneyindeki yolun yakınında
  • Joneses’in kuzeydoğusundaki sahilde
  • Greasy Grove’un güneyindeki ormanda

Fortnite Darth Vader - Vader, iki Stormtrooper tarafından çevrili bir İmparatorluk iniş bölgesinde duruyor.

Onu nasıl öldürüp Darth Vader ışın kılıcını alabilirim

Vibin’ mücadelesini tamamlamak için Stormtrooper’ın blasterlerinden birini alıp düşmanları vurmanız yeterli olsa da, Sith Lord’u sonsuza kadar devirmek ve Darth Vader ışın kılıcını almak isteyebilirsiniz. Fortnite’ta Darth Vader ile savaşmak için en iyi ipuçlarımız:

  • Vader’dan makul bir mesafede durun. Çok ileri giderseniz, tonlarca hasar veren sıçrayan bir saldırısı var.
  • Vader, büyük bir şarjörle hızlı ateş eden silahlara karşı zayıftır. Bunun nedeni, defalarca silahla vurulursa, sonunda gardını düşürmesidir. Bu nedenle Stormtrooper’ın E-11 Blaster Tüfeği mükemmel bir seçenektir.
  • Çok sayıda kalkanı ve iyi bir sağlık havuzu var, bu yüzden Med Mist ve Chug Splash gibi hızlı iyileşen eşyaları aldığınızdan emin olun ya da kalkanlarınızı korumak için bir Chug Jug kullanabilirsiniz.
  • Işın kılıcını bir bumerang gibi fırlatabilir, bu yüzden bu saldırıdan kaçınmak için nerede olursanız olun siper alın.
  • Ayrıca Güç’ü sizi içeri çekmek için kullanabilir, bu yüzden olabildiğince hızlı koşarak ışın kılıcıyla size saldırmamasını sağlayın.

Razer BlackShark V2 ProRazer BlackShark V2 ProRazer179,99 $GÖRÜŞNetwork N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.

Darth Vader’ı indirdiğinizde, ışın kılıcını geride bırakır. Önceki sezonun sonuna doğru ortaya çıkan diğerlerine benziyor, ancak fazladan bir saldırısı var: Nişan almak için farenin sağ düğmesini basılı tutarsanız, atmak için sol tıklayın, bir bumerang görevi görecektir.

Darth Vader savaşta düşerken, hala devam etmeniz gereken birçok şey var. Yalnızca oyundaysanız, harika Naruto temalı öğelerin kilidini açmak için katılabileceğiniz yeni Fortnite Nindo zorluklarını bilmiyor olabilirsiniz. Gizemli eşya veren meyveler ve şu anda oyunda mevcut olan tüm Fortnite Tover jeton konumları hakkında daha fazla bilgi için en azından Fortnite gerçeklik tohum rehberine göz atmanızı öneririz.oyun-2