Google Pixel 6a ön yayın kutu açma videoları durma belirtisi göstermiyor. Google, piyasaya sürülmemiş ürünleri korumada en iyisi değil ve bir süre önce Pixel 7 Pro prototipine sahip biri ortaya çıktı Google’ın bir sonraki şirket içi çipiyle ilgili tüm sırlar. Bu arada Malezyalı bir YouTuber, yeni bir Pixel 6a videosu yayınladı.
Pixel 6a Mayıs ayında tanıtılmış olsa da önümüzdeki ayın sonuna doğru piyasaya sürülecek. Malezya’da birisinin Pixel 6a sattığını zaten biliyoruz, bu nedenle en son iki videonun Malezyalı içerik oluşturuculardan olması şaşırtıcı değil.
Video bir kez daha Pixel 6’dan ilham alan ürünü gösteriyor Daha az çıkıntılı bir kamera çubuğu ve lensler için farklı bir kesim gibi birkaç değişiklikle Pixel 6a tasarımı. Ayrıca, YouTuber’ın çizilmeye eğilimli olduğunu düşündüğü videoda, ekonomik telefonun 3D termoform kompozit plastiğine daha yakından bakıyoruz. Google’ın premium telefonları ise arka tarafta Corning Gorilla Glass 6 kullanıyor. Google, yeni telefondaki ses jakını da karıştırdı.
Olarak 9to5Google Notlar, telefon Nisan güvenlik düzeltme ekiyle Android 12L çalıştırıyor gibi görünüyor ve muhtemelen piyasaya sürüldükten kısa bir süre sonra QPR3’e güncellenecek. Ayrıca videoda yeni ekran içi parmak izi sensörünü de görüyoruz ve oldukça hızlı görünüyor.

Pixel 6a şu anda gelişmiş Sihirli Silgi özelliğine sahip görünmüyor

Pixel 6a, Magic Eraser nesne kaldırma özelliğinin gelişmiş bir sürümünü sunacak ve bu da nesnelerin rengini daha sorunsuz bir şekilde karıştıracak şekilde değiştirmenize izin verecektir. Uygulamalı video, yeni işlevin henüz yayında olmadığını gösteriyor.

YouTuber ayrıca cihazın AnTuTu kıyaslama puanını da yayınladı. 703.376 puan alarak, 1.042.141 puanla şu anki liste başı ZTE nubia Red Magic 7’nin çok altına düştü. Pixel 6, 725.210 puanla listede 34. sırada. A önceki test, Pixel 6’ya benzer bir performansa işaret etmişti.

Tensör çipi, piyasadaki en hızlı SoC olmasa da, oldukça hızlıdır ve karşılaştırmalar, gerçek dünya performansını her zaman doğru bir şekilde yansıtmaz.

Diğer özellikler arasında 60 Hz yenileme hızına sahip 6,1 inç FHD+ ekran, 12.2 MP ana kamera ve 12 MP ultra geniş sensör, 8 MP ön kamera ve 4.410 mAh pil yer alıyor. Telefon 449 dolara perakende satış yapacak ve bu fiyat etiketi, telefonlardan biri haline gelmesine yardımcı olabilir. yılın en iyi bütçeli amiral gemileri.telefon-1